spo05 kullanıcısının son içeriği

1. spo05

Rom Redmi pro stabil rom yükleme

Merhaba Redmi pro cihazim teknik servisten geldikten sonra miu 9 yüklü iken fabrika ayarlarına geri yüklenmiş. Sorun güncelleme almıyor cihaz, ilk sürüm hala duruyor ben nasıl güncelleme yaparak android 7.1 e ve miu 9 a yukseltebilirim
  2. spo05

Soru Resmi 5 plus ekran kırıldı

Dış cam Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  3. spo05

Teşekkürler acaba lens mi değişiyor yoksa ön cam komple dokunmatik ile mi degisiyor Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  4. spo05

Resmi 5 ekran camı kırıldı, ancak dokunmatik çalışıyor cam değişimi dokunmatik ile beraber mi değişiyor, fiyat konusunda bilgisi olan varmı Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  5. spo05

Yardım Ekran camı kırıldı

Resmi 5 ekran camı kırıldı, ancak dokunmatik çalışıyor cam değişimi dokunmatik ile beraber mi değişiyor, fiyat konusunda bilgisi olan varmı Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  6. spo05

Yardım Redmi 5 Plus için Kılıf tavsiyesi

Mofi official store magazasi AliExpress ten arama yap sipariş verebilirsiniz Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  7. spo05

Yardım Redmi 5 Plus için Kılıf tavsiyesi

Bu olur mu? aliexpreste Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  8. spo05

Haber Redmi 5 Plus'a 9.5.9.0 Geldi

Bende guncellledim Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  9. spo05

Haber Xiaomi, MIUI 9 Güncellemelerini Durdurdu!

Son gelen guncelleme Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  10. spo05

Olacagini düşünüyorum. Redmi serisi , xaomi markasının orta seviye de uygun maliyetli fiyat politikasıyla kullanıcılar için tasarladığı ve diğerleri telefon serilerinde yazılımlarının geliştirilmesinde ARGE destekli telefonlar serisidir. Bu nedenle android sürümlerinde arayüz eşleştirme...
  11. spo05

Bendeki de aynı kardeşim Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  12. spo05

Bendeki de ayni Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  13. spo05

Önümüzdeki temmuz sonu itibariyle MIUI 10 güncelleme yayınlanacak gibi görünüyor Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  14. spo05

MIUI 10'a Odaklanmak İsteyen Xiaomi, MIUI 9 Güncellemelerini Durdurdu! Android üzerine kurulu kendi arabirimi MıUI'nun yeni sürümü MIUI 10'a odaklanmak isteyen Xiaomi, MIUI 9 güncellemelerinin askıya alındığını açıkladı. Son yılların yükselen akıllı telefon markalarından olan Xiaomi yalnızca...
  15. spo05

Rom Redmi 5 Plus için Tüm Custom Rom Çeşitleri

Bakacağım teşekkür ederim Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Üst Alt