Haber Xiaomi, MIUI 9 Güncellemelerini Durdurdu!

spo05

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Turgay
Cihazım
Redmi pro
Konular
7
MIUI 10'a Odaklanmak İsteyen Xiaomi, MIUI 9 Güncellemelerini Durdurdu!

Android üzerine kurulu kendi arabirimi MıUI'nun yeni sürümü MIUI 10'a odaklanmak isteyen Xiaomi, MIUI 9 güncellemelerinin askıya alındığını açıkladı.

Son yılların yükselen akıllı telefon markalarından olan Xiaomi yalnızca güçlü cihazlar üretmekle kalmıyor, ayrıca kendi MIUI arabirimi ile de Android işletim sisteminin kararlılığını ve yeteneklerini en üst seviyeye çıkarıyor.

Şirketin kurucu ortağı ve başkan yardımcısı olan Hong Feng, bu yılın başlarında yaptığı açıklama ile geçtiğimiz Kasım ayında global sürümü yayınlanan MIUI 9 sürümünü geliştirmeye devam ederken, MIUI 10 sürümünün çalışmalarının da başladığını açıklamıştı.

Feng, yapay zeka ve makine öğrenimine odaklandıkları MIUI 10 arabirimini geliştirirken MIUI 9 üzerindeki kararlılık çalışmalarını sürdüreceklerini söylese de dün MIUI forumunda paylaşılan bir yazı, şirketin MIUI 9 güncellemelerini bir süre askıya alacağını belirtti.

İLGİLİ İÇERİK

Xiaomi’den Hayranlık Uyandıran Açıklama: Kâr Marjımız %5’i Asla Geçmeyecek

Daha iyi bir sistem optimizasyonu ve kararlılığı elde etmek amacıyla MIUI arabirimi için 27 Nisan’da son Alpha ROM 8.4.26 sürümünün yayınlanacağını belirten yazı, geliştiricilerin optimizasyona odaklanacağını ve yeni güncellemenin Haziran’da yayınlanacağını söyledi.

Yazıyı paylaşan MIUI Forum yöneticisi MIUI 10 arayüzünden bahsetmese de Android 5.x cihazların gelecek büyük MIUI güncellemelerinde desteklenmeyeceğinin söylenmesi, şirketin MIUI 10’u yayınlamaya yaklaştığının bir göstergesi

Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Moderatör tarafında düzenlendi:

portakal

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
ersin
Cihazım
Mi 9t
Konular
5
MIUI 10'a Odaklanmak İsteyen Xiaomi, MIUI 9 Güncellemelerini Durdurdu!

Android üzerine kurulu kendi arabirimi MıUI'nun yeni sürümü MIUI 10'a odaklanmak isteyen Xiaomi, MIUI 9 güncellemelerinin askıya alındığını açıkladı.

Son yılların yükselen akıllı telefon markalarından olan Xiaomi yalnızca güçlü cihazlar üretmekle kalmıyor, ayrıca kendi MIUI arabirimi ile de Android işletim sisteminin kararlılığını ve yeteneklerini en üst seviyeye çıkarıyor.

Şirketin kurucu ortağı ve başkan yardımcısı olan Hong Feng, bu yılın başlarında yaptığı açıklama ile geçtiğimiz Kasım ayında global sürümü yayınlanan MIUI 9 sürümünü geliştirmeye devam ederken, MIUI 10 sürümünün çalışmalarının da başladığını açıklamıştı.

Feng, yapay zeka ve makine öğrenimine odaklandıkları MIUI 10 arabirimini geliştirirken MIUI 9 üzerindeki kararlılık çalışmalarını sürdüreceklerini söylese de dün MIUI forumunda paylaşılan bir yazı, şirketin MIUI 9 güncellemelerini bir süre askıya alacağını belirtti.

İLGİLİ İÇERİK

Xiaomi’den Hayranlık Uyandıran Açıklama: Kâr Marjımız %5’i Asla Geçmeyecek

Daha iyi bir sistem optimizasyonu ve kararlılığı elde etmek amacıyla MIUI arabirimi için 27 Nisan’da son Alpha ROM 8.4.26 sürümünün yayınlanacağını belirten yazı, geliştiricilerin optimizasyona odaklanacağını ve yeni güncellemenin Haziran’da yayınlanacağını söyledi.

Yazıyı paylaşan MIUI Forum yöneticisi MIUI 10 arayüzünden bahsetmese de Android 5.x cihazların gelecek büyük MIUI güncellemelerinde desteklenmeyeceğinin söylenmesi, şirketin MIUI 10’u yayınlamaya yaklaştığının bir göstergesi

Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
8.4.26 da yok

RockNRogue

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Tarık
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Konular
4
9.5.6 daki hızlı pil tüketimi ne olacak

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

PURE

PORTAKAL
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Buğra Çağlar
Cihazım
Mi 9T - DaVinci
Meslek
Tekniker
Konular
87
MIUI 10'a Odaklanmak İsteyen Xiaomi;
MIUI 9 Güncellemelerini Durdurdu!

Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Android üzerine kurulu kendi arabirimi MIUI'nun yeni sürümü MIUI 10'a odaklanmak isteyen Xiaomi, MIUI 9 güncellemelerinin askıya alındığını açıkladı.

İLGİLİ İÇERİK:

- Xiaomi’den Hayranlık Uyandıran Açıklama: Kâr Marjımız %5’i Asla Geçmeyecek.

- Daha iyi bir sistem optimizasyonu ve kararlılığı elde etmek amacıyla MIUI arabirimi için 27 Nisan’da son Alpha ROM 8.4.26 sürümünün yayınlanacağını belirten yazı, geliştiricilerin optimizasyona odaklanacağını ve yeni güncellemenin Haziran’da yayınlanacağını söyledi.

- Yazıyı paylaşan MIUI Forum yöneticisi MIUI 10 arayüzünden bahsetmese de Android 5.x cihazların gelecek büyük MIUI güncellemelerinde desteklenmeyeceğinin söylenmesi, şirketin MIUI 10’u yayınlamaya yaklaştığının bir göstergesi.

Çünkü; Örnek Konu Şablonuna uygun bir şekilde olması gerekiyor.
Bu arada teşekkürler paylaşım için.

xottoman

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdurrahman
Cihazım
Mi 5S 64
Meslek
Öğrenci
Konular
30
Mi5S miui9 almadı daha

MrvaN

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
MrvaN
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
2
Son 3 güncellemeden sonra telefonumun ahize sesinden ses gelmeyecek kadar azaltı, araştırdım fakat bu soruna maruz kalan bir çok kişi var fakat çözüm önerisi yok

xottoman

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdurrahman
Cihazım
Mi 5S 64
Meslek
Öğrenci
Konular
30
Kararlı miui9 almadı betada var

metinby07

Ayfon abi yaaa
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin
Cihazım
Mi5s Premium
Konular
33
Çok iyi olur bence.

taha.blt

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Konular
36
Kararlı miui9 almadı betada var
Aldı aldı.
Sitede Miui 8 yazısına aldanmayın.
Sitedeki 9.5.2 Miui 9 kararlı sürüm.
[doublepost=1525000452,1525000396][/doublepost]Miui 9 tutmadı.
Bari Miui 10 da aynı sorunları yaşamasak.

Üst Alt