Sonsuzgüç61 kullanıcısının son içeriği

1. Sonsuzgüç61

Madalya MIUI/XİAOMİ Ürün Madalyaları Dağıtımı Başladı. Yetiş Vatandaş.

Red mi note 4(mido) madalyam şimdiden hayırlı uğurlu olsun. 😁
  2. Sonsuzgüç61

Yardım Telefonum kapandı pcde görmüyor

Teşekkürler hocam dediğiniz gibi yaptım. Yine cihaz hiç cevap vermedi. Artık yeni telefon alacağız.
  3. Sonsuzgüç61

Yardım Telefonum kapandı pcde görmüyor

Herkese merhaba elimde rn7 cihaz var bu gün %90 şarj varken bir anda telefon kapandı. Bende şimdi pcye bağladım ama hiçbir şekilde aygıt yöneticisinde görmüyorum qualcom port olarak bile gözükmüyor anakart tamamen gitmiş midir sizce?
  4. Sonsuzgüç61

Çözüldü Telefon açıkken şarj olmuyor kapalı iken şarj oluyor

Hocam ben crdroid android 11 sürümünü kullanıyorum baya iyi gidiyordu şarj.
  5. Sonsuzgüç61

Çözüldü Telefon açıkken şarj olmuyor kapalı iken şarj oluyor

Ben 5 senedir hatta hala orjinal bataryasını kullanmaktayım yeni telefon aldığım için yedekte durmakta.
  6. Sonsuzgüç61

Mod [AUDIO EQ • FX] Android 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 [DTS HeadphoneX AudioWizard] 08.02.2023

Hocam son güncellemeler ile online indirme seçeneği kalktı diye biliyorum.
  7. Sonsuzgüç61

Soru İki telefondan birini hoparlör olarak kullanmak

Hocam çok teşekkürler dediklerinizi yaptım oldu. 😁
  8. Sonsuzgüç61

Soru İki telefondan birini hoparlör olarak kullanmak

Herkese merhabalar biraz saçma fikir olabilir ama iki cihazı bağlayıp birini hoparlör olarak kullanmak istiyorum ne yapabilirim var mıdır böyle bir uygulama veya modül?
  9. Sonsuzgüç61

Soru PixysOS aosp rom kullanan var mı?

Merhaba arkadaşlar xda forumda gördüm. Kullanıp memnun olan var mı? Cihaz farketmez sadece merak ettim. PixysOS
  10. Sonsuzgüç61

Yardım Pixel Rom'a MIUI uygulaması yükleme

Hocam root ile yapmış biri var root ile deneyebilirsiniz ama güvenlik uygulamasında her şey tam kullanılamıyor diye hatırlıyorum.
  11. Sonsuzgüç61

Çözüldü YouTube music uygulaması

Allah razı olsun hocam en son root üzerinden yüklemiştim çalışmıyordu şimdi çalıştı çok sağolun.
  12. Sonsuzgüç61

Revanced güzel ama dinlediğim muziklere göre sıralaması yönünden daha iyi YouTube music o yüzden arıyorum İnşallah çıkar.
  13. Sonsuzgüç61

Merhabalar YouTube music premium uygulaması kullanan var mı? Vanced çalıştığı zaman kullanabiliyordum şimdi hiçbir yerde yok maalesef. Aranızda kullanan varsa yazabilir mi?
  14. Sonsuzgüç61

Anket Samsung telefon seçimi?

Hocam o zaman s22 derim. Son politika ile güncellik bakımından dediğiniz cihazlar arasında en çok güncelleme s22 alacak diye hatırlıyorum.
Üst Alt