Soru İki telefondan birini hoparlör olarak kullanmak

Sonsuzgüç61

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
redminote4-mido
Konular
21
Herkese merhabalar biraz saçma fikir olabilir ama iki cihazı bağlayıp birini hoparlör olarak kullanmak istiyorum ne yapabilirim var mıdır böyle bir uygulama veya modül?

Toorop

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ceyhun
Cihazım
Poco X3 Pro
Konular
3
uygulamayı deneyin bir hocam, iki cihaza da yükleyip birinde server kısmında en alttan apps yazandan izinleri verip serverı başlatın, diğer telefonda oradaki ip adresine bağlanın. Aynı wifiye bağlı olması gerekiyor bildiğim kadarıyla. Ben bu uygulamayla PC için hoparlör olarak kullanıyorum eski telefonumu film izleyeceğim zaman, şimdi ayarları karıştırdığımda gördüm bu server kısmındaki ayarı fakat emin değilim, sabah sorununuz çözülmemiş olursa dener dönüş yaparım.

Düzenleme: Denedim şimdi, çalışıyor sorunsuz belirttiğim şekilde. Sorun olursa yazın yaparız beraber.

Sonsuzgüç61

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
redminote4-mido
Konular
21
uygulamayı deneyin bir hocam, iki cihaza da yükleyip birinde server kısmında en alttan apps yazandan izinleri verip serverı başlatın, diğer telefonda oradaki ip adresine bağlanın. Aynı wifiye bağlı olması gerekiyor bildiğim kadarıyla. Ben bu uygulamayla PC için hoparlör olarak kullanıyorum eski telefonumu film izleyeceğim zaman, şimdi ayarları karıştırdığımda gördüm bu server kısmındaki ayarı fakat emin değilim, sabah sorununuz çözülmemiş olursa dener dönüş yaparım.

Düzenleme: Denedim şimdi, çalışıyor sorunsuz belirttiğim şekilde. Sorun olursa yazın yaparız beraber.
Hocam çok teşekkürler dediklerinizi yaptım oldu. 😁

Üst Alt