Soru Red mi note 4 (mido) kullanışlı aosp rom arıyorum

Sonsuzgüç61

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
redminote4-mido
Konular
21
Herkese iyi forumlar
Elimde yaşlı telefon mido var malum miui artık donanıma yorucu gelmekte bu yüzden aosp rom aramaktayım. Kullandığınız daha çok güncele yakın a10 ve üzeri, pil optimisazyonu iyi olan aosp rom kullanan varsa veya önerisi olan varsa yazabilir mi?

alemim67

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
8.0.4.0
Cihazım
XİAOMİ
Konular
0
Herkese iyi forumlar
Elimde yaşlı telefon mido var malum miui artık donanıma yorucu gelmekte bu yüzden aosp rom aramaktayım. Kullandığınız daha çok güncele yakın a10 ve üzeri, pil optimisazyonu iyi olan aosp rom kullanan varsa veya önerisi olan varsa yazabilir mi?
Crdroid 7.15 surumu var crdroidin sitesinden indirebilirsiniz.vanilla surumunu indirip gapps olarakta flame gapps 11 basic indirin.Rom harika pil suresi iyi romda hic bir hata yok.Ben kullaniyorum.7.15 surumune bir kac gun once guncellendi ve hala otadan guncelleme aliyor.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Herkese iyi forumlar
Elimde yaşlı telefon mido var malum miui artık donanıma yorucu gelmekte bu yüzden aosp rom aramaktayım. Kullandığınız daha çok güncele yakın a10 ve üzeri, pil optimisazyonu iyi olan aosp rom kullanan varsa veyazabilir mi?

kur harika calisiyor crdroidin sitesinden indirebilirsin.7.15 surumu android 11

Sonsuzgüç61

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
redminote4-mido
Konular
21
Crdroid 7.15 surumu var crdroidin sitesinden indirebilirsiniz.vanilla surumunu indirip gapps olarakta flame gapps 11 basic indirin.Rom harika pil suresi iyi romda hic bir hata yok.Ben kullaniyorum.7.15 surumune bir kac gun once guncellendi ve hala otadan guncelleme aliyor.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

kur harika calisiyor crdroidin sitesinden indirebilirsin.7.15 surumu android 11
Çok teşekkürler hocam gündüz denerim🙂

Üst Alt