Solak17 kullanıcısının son içeriği

1. Solak17

Yardım Şebeke Sorunu

Dirençle atıldı hocam zaten, Mehmet diye bir arkadaşa İstanbul da IMEI attırdım. Şuan bir sorun yaşamıyorum 1 ayı geçti. İstersen özelden yaz iletişim bilgilerini vereyim. Mi 12T Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  2. Solak17

Yardım Şebeke Sorunu

cihaza istanbula yeni imei atıldı, şuan herhangi bir sorun yaşamıyorum.
  3. Solak17

Rehber Temalar Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Bende region yazdığım da hiç bir şey çıkmıyor hocam, twrp den bir şey flashlamam gerekiyor mu? Mi 12T Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  4. Solak17

Cihaz rootlu hocam da konu çok eski olunca çekindim açıkcası, Bir de MIUI sürümü 14 olunca uyumlu olur mu olmaz mı bilemedim. Mi 12T Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  5. Solak17

Merhabalar, bölge çin olarak gözüküyor Türkiye yapmak istiyorum ama hiç bir şekil de Türkiye seçilmiyor. Var mı bir yolu. Bir konu buldum ama konu açılış tarihi çok eski. Mi 12T Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  6. Solak17

Soru Uyguluma Bildirimleri

Bulursanız yada çözerseniz haber ederseniz sevinirim. Teşekkürler. Mi 12T Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  7. Solak17

Soru Uyguluma Bildirimleri

Arkadaşlar selam, 1-2 tane uygulama da bildirimleri aktif edemiyorum, bildirimler kapalı olarak gözüküyor açmak istediğim de silik gözüküp aktif edemiyorum. Ne yapmam lazım yardımcı olur musunuz? Cihazım Mi 12T Pro. Rootlu. 22081212UG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  8. Solak17

Yardım Şebeke Sorunu

Aynı sorun bende de var, sim kart 1 deyse 2 ye takıyorım şebeke geliyor 2 deyse 1 e takıyorum şebeke geliyor. Dün gönderdim imei yazdırmaya Mi 9 SE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  9. Solak17

Yardım Dolap İP ban kaldırma

cihaza ban atıyorlar, hiç bir şekilde giremezsin dostum. Cihaz değiştirmen gerekecek.
  10. Solak17

Recovery Tek tuş twrp yükleme aracı Xiaomi 12T Pro

Selam, Android 13 de çalışıyor mu bu twrp?
  11. Solak17

Soru Mi 12 Pro Uygulama Yazı Sorunu

Merhabalar arkadaşlar, şimdiden herkesin kurban bayramı mübarek olsun. Uygulamanın hepsinde olmasa da bazı uygulamalarda yazılar yarım çıkıyor? Bunun sebebi nedir ekran yazı tipini küçülttüm düzelmedi. Aşağıya örnek bir resim bırakıyorum. Yardımlarınız için Teşekkürler. 22081212UG...
  12. Solak17

Yardım 12t pro root ve rom hakkinda soru

Ben bl kilidini açıp Taiwan rom kurdum Google arama ekranı mesajlar takvim vs onlardan kurtuldum. Resmi olarak sadece Taiwan rom var. Mi 9 SE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  13. Solak17

Soru Rom Hakkında Bilgi

Ben her zaman stoctan yanayım, EU Romu mi9 se ye kurdum çok hoşuma gitmedi, şimdi Taiwan kuracağım cihazıma
  14. Solak17

Soru Rom Hakkında Bilgi

Hocam Teşekkürler cevap için, EU Rom da güncelleme nasıl oluyor, ve EU Rom sanırım twrp menüden cihaza flashlıyoruz doğru mu?
Üst Alt