Soru Wifi Açılmıyor

Solak17

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi 9 SE
Konular
19
Arkadaşlar herkese selam,

Bugün hattımı değiştirdim Turkcell'den Vodafone geçtim yeni hattımı taktığım da telefon böyle ağırlaştı gibi geldi ben de tekrar 0 dan rom yükledim ve twrp ve magisk yükleyip cihazı rootladım wifiye de bağlandım sonra wifi kapattım bir daha açamadım. Wifi ikonuna tıkladığım da açılır gibi oluyor tekrar kapanıyor. Sebebi nedir acaba.

Mi 9 SE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
Fastboot tan mi flash ile clean all seçerek (lock seçmeyin) rom atıp wifi kontrolünü sağlayın. Büyük ihtimalle yazılımsal bir sorundur.

Solak17

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi 9 SE
Konular
19
Fastboot tan mi flash ile clean all seçerek (lock seçmeyin) rom atıp wifi kontrolünü sağlayın. Büyük ihtimalle yazılımsal bir sorundur.
Evet hocam yazılımsal muhtemelen, sadece Wi-Fi değil telefon arama yapmıyor sensörler çalışmıyor arama ekranın da kapanıyor donuyor şuan hiç çalışmıyor fastboot ekranın da kaldı.PC olmadığı için yarın yapacağım. Sormak istediğim bir soru var Mi flash ile android 9 a dönebilirmiyim. Zaten android 9 yüklüydü.

VIA_P2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
Evet hocam yazılımsal muhtemelen, sadece Wi-Fi değil telefon arama yapmıyor sensörler çalışmıyor arama ekranın da kapanıyor donuyor şuan hiç çalışmıyor fastboot ekranın da kaldı.PC olmadığı için yarın yapacağım. Sormak istediğim bir soru var Mi flash ile android 9 a dönebilirmiyim. Zaten android 9 yüklüydü.

Evet. Mi flash ile herhangi bir stok yazılım kurabilirsiniz

Solak17

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi 9 SE
Konular
19
Evet. Mi flash ile herhangi bir stok yazılım kurabilirsiniz
Hocam selam, miflashtan android 9 yüklüyorum emui 11 yükseltip twrp yüklüyorum hemen arkasından magisk flashladığım da cihazda wifi gidiyor arama yapmıyor ve donup kalıyor. Nerede hata yapıyorum. Android 9 ısrarım bir tane program var oyun oynadığım rootla çalışıyor ve sadece android 9 ile çalışıyor.

Not: cihaz miflashla rom yükledikten sonra ve twrp yüklendikten sonra her şey normal olarak çalışıyor ne zaman magiski kuruyorum başlıyor sorunlar. Tam dikkat etmedim ama muhtemelen yeni bir sürüm magisk yüklediğim de oluyor bu sorunlar.

ahmetakif616

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet Akif
Cihazım
Redmi 8
Konular
36
Hocam selam, miflashtan android 9 yüklüyorum emui 11 yükseltip twrp yüklüyorum hemen arkasından magisk flashladığım da cihazda wifi gidiyor arama yapmıyor ve donup kalıyor. Nerede hata yapıyorum. Android 9 ısrarım bir tane program var oyun oynadığım rootla çalışıyor ve sadece android 9 ile çalışıyor.

Not: cihaz miflashla rom yükledikten sonra ve twrp yüklendikten sonra her şey normal olarak çalışıyor ne zaman magiski kuruyorum başlıyor sorunlar. Tam dikkat etmedim ama muhtemelen yeni bir sürüm magisk yüklediğim de oluyor bu sorunlar.

magisk kullanmayın hocam sizde

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
Solak17, emui 11 dediğiniz miui11 sanırım. Magisk in eski sürümlerini deneyin. 17.3 olabilir

Solak17

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi 9 SE
Konular
19
magisk kullanmayın hocam sizde
hocam iyi güzel diyorsun da magisk kullanırsam ne olur kullanmazsam ne olur... yani bana + ları ve - leri nelerdir... Root yaptığım da magisk kurulumu gerekmiyor mu.

Solak17

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi 9 SE
Konular
19
Solak17, emui 11 dediğiniz miui11 sanırım. Magisk in eski sürümlerini deneyin. 17.3 olabilir
Aynen hocam yanlış yazmışım, MIUI 11. Birde dediğiniz gibi yapacağım. Teşekkürler

Solak17

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi 9 SE
Konular
19
Hocam twrp den yapıyormuş. Android 9 uyumlu twrp nereden indirip kurabilirim

Üst Alt