snaktu kullanıcısının son içeriği

1. S

Yardım Güncelleme sonrası AirPods bağlanma ve kopma sorunu

umarım en kısa zamanda sorunu çözersiniz
  2. S

Yardım Güncelleme sonrası AirPods bağlanma ve kopma sorunu

Beta rom kullanıyorum. AirPods ile ilgili hiçbir sıkıntı yaşamadım bugüne kadar. mi8 ve Airpods kullancısı olan bir arkadaşım benzer bir sorun yaşamıştı, bluetooth u açtığında kulaklığı görüyor fakat bağlanamıyordu. Bağlantıyı unutup tekrar tanımladığında sorun ortadan kalkımıştı (kendisi de...
  3. S

Yardım Whatsappta numaralar gözüküyor

Daha önce başıma geldi. Whatsapp'ı silip tekrar yükledim ve problem ortadan kalktı.
  4. S

Rom [9.0][AOSP/CAF] MI 8 Pixel Experience [25.08.19]

tüm dosyaları yeniden indirerek sırasıyla tekrar yüklemeyi denedim ve bu sefer oldu. dün neyi atladım inanın bilmiyorum ama bugün başardım. teşekkür ederim.
  5. S

Rom [9.0][AOSP/CAF] MI 8 Pixel Experience [25.08.19]

öncelikle paylaşım ve açıklamalar için hepinize teşekkür ederim. ilk olara CAF tabanlı yüklemeye çalıştım her adımı harfiyen yerine getirdim fakat Mİ logosundan öteye gidemedim. sonrasında AOSP tabanlı olanı xda forumundan buldum ve yine ne varsa harfiyen yerine getirdim, bu seferde kocaman ve...
  6. S

İpucu Authorized Xiaomi Account ihtiyacı olanlar için...

Yazılanları harfiyen yerine getirdim. Sonrasında unlock uygulamasına girip unlock yapmayı denedim, 530 saat civarı bir şey süre kalmış olması gerekiyordu ama 165 saatten daha az kaldı diyor :)) bir ilgisi var mı bilemedim ama böyle oldu
  7. S

Rehber Xiaomi cihazlarda Anti Rollback kontrolü nasıl yapılır

Benimle aynı sorunu yaşamış/yaşayacak değerli üyeler, yüksek ihtimalle indirdiğiniz ADB dosyalarından yahut girdiğiniz hatalı komuttan ötürü bu sorun ile karşı karşıyasınız. Arama motoruna ''minimal adb and fast boot'' yazınca karşıma çıkan ilk kaynak (teamandroid) ADB dosyalarının tüm...
  8. S

Madalya Ulu Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk'ü Saygı ile Anıyoruz...

Işıklar içinde uyu ATAM... (26 Ağustos 1922, Büyük Taarruz'un başlamasına saatler/dakikalar kala)
  9. S

Rehber Xiaomi cihazlarda Anti Rollback kontrolü nasıl yapılır

kırmızı fontta bu uyarıları aldım, acaba nerede hata yapıyorum? PS C:\minimal_adb_fastboot_1.4.3_portable> fastboot devices fastboot : The term 'fastboot' is not recognized as the name of a cmdlet, function, script file, or operable program. C heck the spelling of the name, or if a path was...
  10. S

Rehber Mi PC Suite 3.0 (Türkçe)

USB üzerinden yüklemeyi aktif hale getirmek istediğimde böyle bir uyarı ile karşılaşıyorum ve aktif olmuyor. Biraz araştırdım insanlar transocks vpn adlı bir Çin uygulaması ile vpn açıp çözmüşler fakat bende bu uygulama bağlantı hatası veriyor. Bir kişi vpn yüklemeden direkt telefonun vpn...
  11. S

Yardım Mi 8 Çin versiyonunda Google uygulamaları kullanımı

Teşekkür ederim. Önce Mi Store çalışanının yüklediği play store'u sildim ve ardından yönlendirdiğiniz linkteki adımları takip ettim. Şu an play store a erişebiliyorum.
  12. S

Yardım Mi 8 Çin versiyonunda Google uygulamaları kullanımı

Herkese iyi günler dilerim öncelikle forumda verilen her türlü bilgi ve paylaşım için herkese çok teşekkür ederim. en ince ayrıntısına kadar bir çok problem çözüme kavuşmuş. bu forum var olmasaydı muhtemelen güvenip de Mi 8 satın almazdım. Bu sabah itibariyle Pekin'deki bir Mi Store'dan alınan...
Üst Alt