Yardım Güncelleme sonrası AirPods bağlanma ve kopma sorunu

egofor

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Konular
1
Arkadaşlar 11.0.4.0 Global rom güncellemesi aldıktan sonra AirPods u görmeme bağlantı kopması sorunu yaşıyorum cihazı tekrardan tanıttım bir önceki sürümden sonra geçişte sıkıntı vardır diye yinede düzelmedi aynı sıkıntıyı yaşan varmı yada bunun bir çözümünü bilen varmıdır?

snaktu

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Utkans
Cihazım
Mi 8
Konular
1
Beta rom kullanıyorum. AirPods ile ilgili hiçbir sıkıntı yaşamadım bugüne kadar. mi8 ve Airpods kullancısı olan bir arkadaşım benzer bir sorun yaşamıştı, bluetooth u açtığında kulaklığı görüyor fakat bağlanamıyordu. Bağlantıyı unutup tekrar tanımladığında sorun ortadan kalkımıştı (kendisi de beta rom kullanıyordu). Yaşadğınız sıkıntıyı tam anlayamadım, AirPods u görmüyor mu, yoksa görüyor ve bağlanıyor ama ardından bağlantı mı kopuyor ? Eğer güncellemeden kaynaklı olduğunu düşünüyorsanız, yeni bir güncelleme gelene kadar sabretmektense bir önceki sürüme geri dönüş yapmayı deneyebilirsiniz. Ayrıca denediniz mi bilmiyorum ama XDA forumunda arama yahut paylaşım yaparsanız belki orada derdinize çare bulabilirsiniz.

Oyla:

egofor

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Konular
1
Beta rom kullanıyorum. AirPods ile ilgili hiçbir sıkıntı yaşamadım bugüne kadar. mi8 ve Airpods kullancısı olan bir arkadaşım benzer bir sorun yaşamıştı, bluetooth u açtığında kulaklığı görüyor fakat bağlanamıyordu. Bağlantıyı unutup tekrar tanımladığında sorun ortadan kalkımıştı (kendisi de beta rom kullanıyordu). Yaşadğınız sıkıntıyı tam anlayamadım, AirPods u görmüyor mu, yoksa görüyor ve bağlanıyor ama ardından bağlantı mı kopuyor ? Eğer güncellemeden kaynaklı olduğunu düşünüyorsanız, yeni bir güncelleme gelene kadar sabretmektense bir önceki sürüme geri dönüş yapmayı deneyebilirsiniz. Ayrıca denediniz mi bilmiyorum ama XDA forumunda arama yahut paylaşım yaparsanız belki orada derdinize çare bulabilirsiniz.
Eşleştirmeyi yapıyor fakat kulaklığı kutudan çıkardığımda kulaklıktan bağlanma sesi geliyor ama bağlanmıyor , kendim manuel olarak Bluetooth ayarlardan seçerek AirPods u eşleştriyorum sinir bozucu bir durum , cihazı unut yapıp tekarar eşleştirdim yinede sorun devam ediyor her güncellemede bir arıza çıkmasa şaşarım XDA dan bakmadım ama bir araştıracağım

Oyla:

snaktu

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Utkans
Cihazım
Mi 8
Konular
1
umarım en kısa zamanda sorunu çözersiniz