slacher kullanıcısının son içeriği

1. S

Yardım Type c kulaklık dönüştürücüsü

Hangisinin kaliteli olduğunu bilmiyorum alıp kullanan öneren varsa link atabilir mi yine de bulursam orijinal tercihim
  2. S

Yardım Type c kulaklık dönüştürücüsü

Kutudan çıkan dönüştürücüyü kaybettim. Xiaomi mi6 cihazım için orijinal Type c kulaklık dönüştürücüsü nerden bulabilirim acaba?
  3. S

Yardım Şarj olurken 3 sn de bir gidip geliyor

Teşekkür ederim o zaman iade edip onu alayım sağolun.
  4. S

Yardım Şarj olurken 3 sn de bir gidip geliyor

MediMark dan orijinal şarj aleti aldım Samsung Adaptive Fast Charging. Fakat telefonu şarja taktığımda 3 sn de bir gidip geliyor başlığı değiştirdim adaptörü yani sorun çözüldü. Ama aynı adaptörle arkadaşım sıkıntısız kendi Iphone 7 sini şarj ediyor. Anlayamadım sorunu acaba telefonum hızlı...
  5. S

Güncelleme (Mi 6) MIUI 9.2.3.0

Arkadaşlar çok acil yardıma ihtiyacım var telefona güncelleme yaptıktan sonra açılmıyor Reboot Wipe data Connect miasistans yazıyor siyah ekranda kaç defa reboot yaptım düzelmedi daha sonra wipe data yaptım telefon sıfırlandı yeniden ilk alıdığım gibi kurulum yaptım 5 dakka sonra hata verip...
  6. S

Soru Xiomi mi 6 sistem guncellemesi

aynı şey bende de oldu her şey silinmiş telefon sıfır aldığım gibi olmuş yeniden kurulum gerçekleştirdim . Hatta 2 3 defa tekrarladı bu olay nasıl eski sürüme dönebilirim ?
Üst Alt