Yardım Şarj olurken 3 sn de bir gidip geliyor

slacher

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Enes
Cihazım
xiomi mi6
Konular
2
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
MIUI Global 10.0 Kararlı
Telefon Modeli
Xiaomi mi6
Bootloader Kilidi
Kapalı
MediMark dan orijinal şarj aleti aldım Samsung Adaptive Fast Charging. Fakat telefonu şarja taktığımda 3 sn de bir gidip geliyor başlığı değiştirdim adaptörü yani sorun çözüldü. Ama aynı adaptörle arkadaşım sıkıntısız kendi Iphone 7 sini şarj ediyor. Anlayamadım sorunu acaba telefonum hızlı şarjı desteklemiyor ve bundan dolayı mı yapıyor?

hmthvrn

мιυιcαɴdιr
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdulhamit
Cihazım
Redmi Note9 Pro
Konular
16
Merhabalar, Samsung hızlı şarj teknolojisi ile Xiaomi'nin hızlı şarjı uyumlu olmadığından olabilir hocam. Cihazınız hızlı şarjı destekliyor ve ben de Mi5 cihazımda marketimizden temin edebileceğiniz Xiaomi Orijinal Quick Charge 3.0 Şarj Aleti kullanıyorum ve süper hızlı şarj ediyor. İyi forumlar.

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

slacher

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Enes
Cihazım
xiomi mi6
Konular
2
Merhabalar, Samsung hızlı şarj teknolojisi ile Xiaomi'nin hızlı şarjı uyumlu olmadığından olabilir hocam. Cihazınız hızlı şarjı destekliyor ve ben de Mi5 cihazımda marketimizden temin edebileceğiniz Xiaomi Orijinal Quick Charge 3.0 Şarj Aleti kullanıyorum ve süper hızlı şarj ediyor. İyi forumlar.

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Teşekkür ederim o zaman iade edip onu alayım sağolun.

Oyla:

ulaş mayda

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ulaş
Cihazım
xiaomi not 8
Konular
1
MediMark dan orijinal şarj aleti aldım Samsung Adaptive Fast Charging. Fakat telefonu şarja taktığımda 3 sn de bir gidip geliyor başlığı değiştirdim adaptörü yani sorun çözüldü. Ama aynı adaptörle arkadaşım sıkıntısız kendi Iphone 7 sini şarj ediyor. Anlayamadım sorunu acaba telefonum hızlı şarjı desteklemiyor ve bundan dolayı mı yapıyor?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

sorunun çözümünü buldunmu

Oyla:
Üst Alt