skaterdodo kullanıcısının son içeriği

1. S

Yardım Rom atmak istiyorum hangi rom uygundur?

Kardeşim ilk zamanlar gayet iyi fakat bir süre sonra artık tüm romlarda şarj azalmaya başlıyor. Ben genelde android auto kullanıyorum arabada o da çok götürüyor şarjı
  2. S

Yardım Rom atmak istiyorum hangi rom uygundur?

Artık eu rom da kullanılmaz durumda. Çoğu menüde İngilizce dili var stabil değil ve çoğu uygulamada optimizasyon sorunu var kurdum 2-3 saat kullandım endonezya romuna geri döndüm sonra
  3. S

Rom EU rom çin tabanlı (xiaomi.eu_multi_MARBLE_V14.0.20.0.TMRCNXM_v14-13)

Artık eu rom da kullanılmaz durumda. Çoğu menüde İngilizce dili var stabil değil ve çoğu uygulamada optimizasyon sorunu var kurdum 2-3 saat kullandım endonezya romuna geri döndüm sonra
  4. S

Rehber (ruby) redmi note 12 pro/plus 5g twrp ve root

Merhabalar herkese Pro plus için Endonezya rom varmı acaba birde MIUI SMS ve arama varmı Endonezya romunda
  5. S

Yardım Redmi Note 12 Pro NFC Sorunu Hk.

Peki nfc kredi kartı temassız ödeme yapıyormu? Denediniz mi
  6. S

Yardım Redmi Note 12 Pro NFC Sorunu Hk.

benim versiyon hindistan cihazın modeli 22101316l buna global ya da çin yüklesem nfc gelirmi?
  7. S

Yardım FPS düşmesi

Telefonda pubg oynarken ara ara FPS düşüyor. Araştırdığımda pil uygulaması yüzünden olduğunu öğrendim ne yaptıysam düzelmedi pil uygulamasını sıfırlıyorum düzeliyor bir süre sonra yine FPS düşüyor oyunda bir çözüm bulan varmı. Çoğu oyunda aynı sorun oluyor.
  8. S

Rom MI11LE/ XM11Lite5GNE XiaomiEU Android 12 MIUI 13

Herhangi bir sorun yok. Arama ekranı arkaplanda kapatıp tekrar açınca biraz g geliyor. Bazı programlardan gelen bildirimlere tıklayınca program açılma efekti bazen saçmalıyor. Birde bazı düz renklerde yukarıdan aşağı dikkat edilirse çizgiler çıkıyor başka bir sorun göremedim.
  9. S

Soru MIUI 13güncellemeden sonraki ekran sorunu

Yok geçişler efektler vs çok iyi fakat bazı buglar var tabi. 12.5 yükledim onda da sim aktivasyon sorunu var geçmiş aramalarım vs senkronize olmuyor. Şimdilik stabil çıkana kadar beta ile devam edeceğim o halde. Belirttiğim sorunu yaşamayanlarda dikkat etmemiş dediğim çizgilere.
  10. S

Soru MIUI 13güncellemeden sonraki ekran sorunu

MIUI 13 e güncelledikten sonra bazı renklerde ekranda yukarıdan aşağı inen çizgiler beliriyor. Başka 11lite da baktım onda da aynı ne biçim bir android 12 anlamadım yazı renkleri arkaplan renkleri berbat
  11. S

Soru MIUI 13e yükseltme

Bug değilde yazı renkleri ve arkağlan renkleri iğrenç ayrıca bazı renklerde yukarıdan aşağı inen çizgiler gözüküyor ekranda sorun var sanıyordum meğerse işletim sistemindenmiş.
  12. S

Servis Hizmeti Xiaomi Tamir ve Servis Hizmetleri

Çıkınca buradan yayınlanacakmı ben yaptırmak istiyorum. Teşekkürler cevap için
  13. S

Servis Hizmeti Xiaomi Tamir ve Servis Hizmetleri

Merhaba mi11 lite 5g ne modeline ücretli repair işlemi yapılıyormu?
  14. S

Yardım Mi11 lite batarya sorunu

IMEI işlemi yapılalı uzun zaman oluyor böyle bir sorun yoktu normalde 1 haftadır olmaya başladı. Yarın sıfırlayacağım bakalım ne olacak
Üst Alt