Soru Yeni aldığım cihaz Hk.

skaterdodo

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Oğuzhan
Cihazım
dodo
Konular
11
Merhaba herkese redmi note 9 pro aldım daha önce imei repair yapmışlığım var mi9t, mi8se vs. Forumda bir konu gördüm ama o terp note9s için sorularım şu şekilde;
- note9pro için twrp varmı varsa link
- note9pro cihazım tianma panel bu panelde twrp çalışmadığına dair konular okudum doğrumudur?

skaterdodo

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Oğuzhan
Cihazım
dodo
Konular
11
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Öncelikle hayırlı olsun. Rivayetler çeşitli. Çalışıyor diyen var. Pro icin ozel bir twrp yok. 9s için uretilen beta sürüm bir twrp var o kullaniliyor. Çalışıyor ama ise yaramıyor rom yükleyemiyorum sizin cihaz curtana ama joyeuse rom yüklemeye çalışıyorsunuz deyip yukleme yapmıyor diyen var.
Şu kadarı kesinki system mount etmiyor var olan twrp. Uzun uğraşlar sonucu öğrendim ki huaxing de tianmada durum aynı. Sadece tianma cihazlarda acikirken ekrana dokunursanız dokunmatik çalışmıyor kilidi açamıyorsunuz.
Yani hem çalışıyor hem çalışmıyor. :)
Twrp biraz erken.
Biliyorsunuz ki imei repeair yapmam için root atmak gerekiyor ama sanırım bootloader açıldıktan sonra CMD ile fastboot üzerinden root yüklenebiliyor. Neyse bootloader açılana kadar bekleyelim bakalım

Oyla:

ugucum0202

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Uğur
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
36
Biliyorsunuz ki imei repeair yapmam için root atmak gerekiyor ama sanırım bootloader açıldıktan sonra CMD ile fastboot üzerinden root yüklenebiliyor. Neyse bootloader açılana kadar bekleyelim bakalım
Redmi note 9 pro cihazım var. Tianma panel. Bl kilidini açtım. Forumdaki 9s için olan twrpyi flaşladım. Custom rom şu an için Eu var sadece. Onu da zip olarak flaşlayamıyorsunuz çünkü twrp hata veriyor. Cihazı 9s olarak gördüğü için. Eu romu fastboot ile flaşlayıp 9s twrpsi ile root ettim. Yani anlayacağınız şu an için twrp sadece 9s için olan var onda da sadece root yapabilirsiniz.

Oyla:
Üst Alt