Servettek kullanıcısının son içeriği

1. S

Yardım Mi 9 t mi 11 Instagram sorunu

Yokmu cevap verecek
  2. S

Yardım Mi 9 t mi 11 Instagram sorunu

Arkadaşlar merhabalar 3 aydır mi 9 t kullanmaktayım mi 11 güncellemesi yaptım ve Instagram kurmak istedim ama her kurma da durduruldu hatası alıyorum önerisi olan varmı yada benim gibi 11 güncelleme yapıp hata alan varmı selamlar
  3. S

Yardım Mi9t ile tekrar aranızdayim

Mİ9 T KULLANİCİSİYİM 1 AYDİR KAMERADA en ufak sikinti yok on numara on yildiz
  4. S

Soru Mi 9T'nin herhangi bir sıkıntısı var mı?

orjınal on numara kılıf ıcınde zaten aksesuara gerek yok ama ılerde daha da cogalır aksesuarları ok
  5. S

aslaoyle dusunme ppopup ta en ufak sıkıntı yok okadarkı kaliteli hatta tstlerı bıle var yotubta ıncele kulanın bırı olarak soyluyorum durma hemen yarın gıt al ok
  6. S

guzel kardeşim bu konuya en guzel cevabi ben yazarım sana bak yıllarca samsung kullandım ve su an neden neden xaiomi mi 9 t kullanmdım dıye kendıme kızdım dahasa neden xıaomi tlf larını hesaba alamdım dıye cok kızdım ben yaklaşik on gundur kullanmaktayım harıka ve oresı bir tlf al kullan gonul...
  7. S

Soru mi 9 t arama ve kamera

merhaba arkadaslar uzun bır aradan sonra 10 gundur mi 9 t kulanmaktayim samsunga aliştigim için 2 sorum olucakti soru 1arama ekranında samsusng ta gbıı kaydırark arama yaoamıyormuyuz soru 2 kemare uygulamada sesli cekme ekrana dokunarak resim cekme ozeligiyi yokmu baktım ama bir turlu bulamdım...
  8. S

Haber Xiaomi Türkiye’den Mi Airdots Pro Kampanyası!

hocam fiyat nedir acaba bıolgınız varmi
  9. S

Haber Xiaomi Türkiye’den Mi Airdots Pro Kampanyası!

hocam fiyat nedir acaba ?
  10. S

Sistem uygulamalarını (Miui App ve Google App) kaldırma[Rootsuz]

can ustam biliyorum işin başindan aşkin boyle bir hata aliyorum bu neemk istiyor acaba ?
  11. S

ustam sen bir dahisin mazur gor bizi
  12. S

hocam adb driver nerden bulcaz bır cok var hata aliyorum pc işletim sistemi wndows7
  13. S

Uygulama [RN7-Lavender] Google Kamera 6.3.017 V9 [ TÜRKÇE ] [ GÜNCEL-SON SÜRÜM ]

valla yukledım ıngılzce oldugu için sıldım hem g camı hemde o tolsu
Üst Alt