Soru Mi 9T'nin herhangi bir sıkıntısı var mı?

pektasch

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oğuzhan
Cihazım
Xiaomi Mi 9T
Konular
53
Mi 9T kullanıp da telefonda herhangi bir sorun yaşadığınız oldu mu?

Servettek

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Setvet
Cihazım
Xiaomi mi 9t
Konular
4
Mi 9T kullanıp da telefonda herhangi bir sorun yaşadığınız oldu mu?
guzel kardeşim bu konuya en guzel cevabi ben yazarım sana bak yıllarca samsung kullandım ve su an neden neden xaiomi mi 9 t kullanmdım dıye kendıme kızdım dahasa neden xıaomi tlf larını hesaba alamdım dıye cok kızdım ben yaklaşik on gundur kullanmaktayım harıka ve oresı bir tlf al kullan gonul rahatlıgıyla sadec alacagın yer saglam olsun tlf on numa on yıldız selam lar olsun

Oyla:

pektasch

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oğuzhan
Cihazım
Xiaomi Mi 9T
Konular
53
Cevabın için teşekkür ederim. Öncelikle benimde fiyat performans açısından ilk bu telefon dikkatimi çekti ve beğendim. Sadece pop-up kamerasına önyargım var. İleride belki sıkıntı çıkarır diye. Önceki samsung telefonunuzun modeli ne idi peki?

Oyla:

Servettek

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Setvet
Cihazım
Xiaomi mi 9t
Konular
4
Cevabın için teşekkür ederim. Öncelikle benimde fiyat performans açısından ilk bu telefon dikkatimi çekti ve beğendim. Sadece pop-up kamerasına önyargım var. İleride belki sıkıntı çıkarır diye. Önceki samsung telefonunuzun modeli ne idi peki?
aslaoyle dusunme ppopup ta en ufak sıkıntı yok okadarkı kaliteli hatta tstlerı bıle var yotubta ıncele kulanın bırı olarak soyluyorum durma hemen yarın gıt al ok

Oyla:

pektasch

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oğuzhan
Cihazım
Xiaomi Mi 9T
Konular
53
Tamam en yakın zamanda almayı düşünüyorum. Aksesuar konusunda sıkıntı yaşar mıyım peki? Arkası için bir kılıf ve ön kısma kırılmaz cam ekran koruyucu eklemeyi düşünüyorum. Sizin kullandığınız var ise öneride bulunur musunuz rica etsem?

Oyla:

Servettek

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Setvet
Cihazım
Xiaomi mi 9t
Konular
4
orjınal on numara kılıf ıcınde zaten aksesuara gerek yok ama ılerde daha da cogalır aksesuarları ok

Oyla:
Üst Alt