SerseristyLe kullanıcısının son içeriği

1. SerseristyLe

Yardım Güncelleme sıkıntısi ses açılıp kapanma

Dosya çakışması diye düşünüyorum hocam. Cihazı format atıp denediniz mi kurulu olan uygulamalara göre değişik sıkıntılar yaşanıyor her update sonrası format ile geneli çözülüyor ama yine belirteyim herkes aynı sorunu yaşamaz sorun yüklü olup update sonrası çakışan datadan kaynaklı
  2. SerseristyLe

Yardım Mi9t jiroskop sorunu

Yükleme sonrası persist kurun hocam tahminen kurulan romun persist hatalı veya uyumlu değil
  3. SerseristyLe

Yardım 9T Pro Netflix HD Sorunu (L3 sertifika)

Update kaynaklı l1 sertifikası gitmiş hocam. Sizin yapabileceğiniz bir şey yok rom değişimi gerekiyor ki cihaz garantiden çıkar haliyle o şekilde kullanmak zorundasınız garantisi devam etsin diyorsanız sonraki verilen update l1 desteklerse normale döner artık şansınıza
  4. SerseristyLe

Soru Kırılmaz cam önerisi alabilir miyim?

Kendi adıma konuşmak gerekirse bu makine ile cihaza özel kesilen kırılmaz cam mı desem jelatin mi desem onu kullanıyorum hocam gayet güzel ve kalite hissiyatı vermekte ama fiyatı normal camlara göre biraz pahalı
  5. SerseristyLe

Yardım Bluetooth kulaklık önerisi.

Kz bakın derim hem ses hem kalite hem şarj açısından bütçenize Uygun fiyatları son ses müzik ile 6 saat gidiyor rahatlıkla
  6. SerseristyLe

Yardım Fabrika ayarlarına döndükten sonra WİFİ açılmıyor

Persist kurun hocam düzelir
  7. SerseristyLe

Yardım Note8 pro boş batarya şarj sorunu

Cihazın garantisi varsa servise gönderin hocam. Repairli bir cihaz ise bu konuda post açmıştım önceleri için. Şarj almama sorunu repairli cihazlarda oluyor ve kendi kendine geçiyor sebebini çözemedim elimin altında 7 âdet repairli 8 pro var hepsi bu sorunu verdi ve Kendi kendine düzeldi ayda...
  8. SerseristyLe

Yardım Xiaomi Redmi Note 8 pro

Turbo özelliği yok hocam hızlı şarj var
  9. SerseristyLe

Diğer Redmi Note 8 pro berbat optimizasyon

Aynen hocam pubg kasmadan oynatan her cihaz candır Çünkü pubg kasmadan açmayı başaran bir cihaz gerçekten kullamaya değecek cihazlar oluyor
  10. SerseristyLe

Soru Note 8 pro Instagram bildirim sorunu

Format attınız mi en başta bu sorunu verince hocam?
  11. SerseristyLe

Yardım Redmi note 9 pro Güncelleme Yapamıyorum

Twrp menüsünden install kısmını tıklayın karşınıza dosyalar çıkacak orada download veya download-system olan klasör içinde indirdiğiniz update dosyasını gösterecek onu tıklayıp slide yapıp kurun. Ancak dosyalar karma karışık isim gibi görünüyor ise cihazı formatlayip sonra tekrar güncellemeyi...
  12. SerseristyLe

Satış Poco F3 - Mi 10T - Mi 10T PRO

Kim diyor yok diye aldığım neydi ya??
  13. SerseristyLe

Soru Redmi 9 BL Kitlemeylen garanti geri gelir mi?

Hocam direk cevap vereyim Siz bootloader kilidini açtıktan itibaren her yapılan işlemi sayan bir hit counter var cihazda. Boot kilidi kilitlemis olsanız dahi kaç kez işlem yapıldığı hit counterde gösteriyor şunu örneğin boot kilidini açtınız twrp kurup root attınız hit counter 3 oluyor yani...
  14. SerseristyLe

Yardım Mi10 t Uygulama yedeklenmiyor

Bazı uygulamalar yerel yedeklemeye izin vermiyor hocam bu durumda en iyisi titanium backuptur ama data yedeklerini almaz bilginiz olsun
  15. SerseristyLe

Yardım Twrp hk.

Mi flash tool ile stock rom kurarak MIUI Roma dönersin ancak pixel yeni aosp yüklemek MTK işlemcilerde biraz karmaşık hocam bayağı uğraşmıştım ben 8 pro varken ama Bir kere çözünce gerisi çok rahat geliyor
Üst Alt