serhankocak kullanıcısının son içeriği

1. S

Yardım Viomi v3 harita eğik durma sorunu

aynı sorunu bende yaşadım söyle çözdüm; mevcut haritayı sildim yeni harita oluştururken sadece kenarları süpürü seçmeden süpürme işlemi başlattım şarj yetsin diye en düşük güce aldım sorunsuz ve düz bir şekilde haritayı oluşturdu
  2. S

Rehber OnePlus VoLTE - VoWifi / Oneplus 8 Serisi Desteklenmektedir

simgeye takılmayın işlev çalışıyor
  3. S

Boşuna uğraşmayın arkadaşlar sürüm kaynaklı sorun aslında volte aktif sadece simge çıkmıyor arama yaptığınızda 3g ye düşmüyorda volte aktiftir
  4. S

9 pro eski yöntem bu yöntem hepsini denedim ama volte aktif edemedim kesin bir çözümü var mı?
  5. S

Çözüldü Oneplus 8 pro color os yükleme hakkında

8 pro da sıkıntı yok hocam ama 9 pro da kayıtlı şekilde bile yükleseniz kendi imei lerine dönüyor bl açılıp root ile kayıt yapılabiliyor diye biliyorum ama ben yaptırmadım henüz 2022 ağustos a kadar kullanabiliyorum o zaman bakarım diye dokunmadım
  6. S

9 pro da color os downgrade paketini hafızaya atıp direk yükliyorsunuz hocam. 8 8 proda msm ile yapmıştım ekran üsresi kişiden kişiye değişir hocam ben 7 saat civarı alıyorum oos da daha kısa ekran süresi alıyordum
  7. S

As hocam şu an 9 pro color os kullanıyorum çok memnunum 8 pro için yükleme yöntemi konu içerisinde anlatmıştım xda da bulabilirsiniz detaylı anlatımı
  8. S

9 pro stabil color OS kullanıyorum volte vowifi açık olarak geliyor hiç bir şey yapmaya gerek kalmıyor
  9. S

Android 11 stabil sürüm iptal edildi android 12 ile gelecek 2022 de
  10. S

Recovery OnePlus 9 Pro TWRP 3.5.1 - v21.6.11 Tek Tuş Yükleme Aracı

Elinize sağlık hocam. Color os ta kullanabiliyor muyuz?
  11. S

Bize de stabil sürüm gelecek mi acaba bilginiz var mı gelecek ama teli sıfırlamadan beta dan stabile geçilmiyor
  12. S

Hata değil beta sürüme volte vermediler henüz 9 pro color OS kullanıyorum volte vowifi herhangi bir ayar yapmadan direk çalıştı
  13. S

9 serisinde ota güncelleme var 8 serisi henüz beta olduğu için ota güncelleme yok diye biliyorum yakın zamanda stabil çıkar zaten Türkçe %10
  14. S

Satış Poco f2 pro 6 128 sıfırdan farksız

Cihaz çok temiz Avrupa global model aldığımda ön temperli cam arka lensun koruma ve lens koruyucu taktırdım orjinal şarj cihazı orjinal kılıf ve resimlerdeki kılıflar ile verilecek Kayseri elden teslim diğer illere eft sonrası kargo
  15. S

Yardım 8T Qualcomm Crashdump

Hocam msm değil dediğim downgrade sürümü indirip yerel yükseltmeden kuracaksınız
Üst Alt