Çözüldü Oneplus 8 pro color os yükleme hakkında

serhankocak

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
serhan
Cihazım
mi note 10 lite
Meslek
bilgi işlem
Konular
35
Merhaba op 8 pro yacolor os yüklemek istiyorum yükleme yapabilmek için önce hos a geçiş yapıp sonra color os yüklenmesi gerekiyormuş hos un msm download tool unu bulamadığım için yükleyemedim bu konu hakkında bir anlatım da bulamadım yöneticiler keşke bir çözüm yayınladılar hem color os yükleme talimatı hem yükledikten sonra Google hizmetlerini yükleme diğer uygulamaları Türkçe kurabilmek için uygulanacak adımları içeren

sami karaca

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
sami
Cihazım
Xiaomi Mi Mix 3
Konular
24
Merhaba op 8 pro yacolor os yüklemek istiyorum yükleme yapabilmek için önce hos a geçiş yapıp sonra color os yüklenmesi gerekiyormuş hos un msm download tool unu bulamadığım için yükleyemedim bu konu hakkında bir anlatım da bulamadım yöneticiler keşke bir çözüm yayınladılar hem color os yükleme talimatı hem yükledikten sonra Google hizmetlerini yükleme diğer uygulamaları Türkçe kurabilmek için uygulanacak adımları içeren
Uğraşma çok riskli, Yapacağın en ufak bir hata telefonunuzu brick yapabilir ve kurtaramazsınız.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Uğraşma çok riskli, Yapacağın en ufak bir hata telefonunuzu brick yapabilir ve kurtaramazsınız.

serhankocak

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
serhan
Cihazım
mi note 10 lite
Meslek
bilgi işlem
Konular
35
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Gönderdiğiniz yöntem çok eski msm ile sorunsuz yüklenebiliyor ayrıca op ta brick kurtarmak çok basit ben herhangi bir risk görmüyorum doğru adımlar uygulandıktan sonra oos tan çok sıkıldım ve color os kullanmak istiyorum

Son düzenleme:

serhankocak

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
serhan
Cihazım
mi note 10 lite
Meslek
bilgi işlem
Konular
35
Zenex hocam senden rica etsem color os yükleme talimatlarını anlatan bir içerik

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
Zenex hocam senden rica etsem color os yükleme talimatlarını anlatan bir içerik
Denemediğim bir şeyi paylaşmam hoş olmaz hocam, cihaz gelirse elime tabii ki paylaşım yaparım. Veya benim cihazım üzerinden yapın derseniz o da olur

serhankocak

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
serhan
Cihazım
mi note 10 lite
Meslek
bilgi işlem
Konular
35
Denemediğim bir şeyi paylaşmam hoş olmaz hocam, cihaz gelirse elime tabii ki paylaşım yaparım. Veya benim cihazım üzerinden yapın derseniz o da olur
op 8 pro için hos msm buldum hocam umarım sorunsuz yaparım

serhankocak

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
serhan
Cihazım
mi note 10 lite
Meslek
bilgi işlem
Konular
35
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Yükleyebildim sorunsuz bir şekilde ve çok sevdim konu kapatılabilir

Son düzenleme:

Kingztanbul

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Tekin
Cihazım
Oneplus 8T
Konular
0
şimdi akıllarda tek bir soru..velev ki imei klona düştü..tekrar nasıl repair yapacağız..bildiğim kadarı ile colorOS da repair yok..mecbur OxygenOS'a çevirip repair yapıp tekrar colorOS'a geçeceğiz..bu da her defasında cihazın sıfırlanması baştan kurulması demek..üşenmeyenler için sorun yok ama benim gibi üşengeçler bence denemeye dahi kalkmasın :) hele ki repair işi çözülmemişken..

serhankocak

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
serhan
Cihazım
mi note 10 lite
Meslek
bilgi işlem
Konular
35
şimdi akıllarda tek bir soru..velev ki imei klona düştü..tekrar nasıl repair yapacağız..bildiğim kadarı ile colorOS da repair yok..mecbur OxygenOS'a çevirip repair yapıp tekrar colorOS'a geçeceğiz..bu da her defasında cihazın sıfırlanması baştan kurulması demek..üşenmeyenler için sorun yok ama benim gibi üşengeçler bence denemeye dahi kalkmasın :) hele ki repair işi çözülmemişken..
kesinlikle haklısınız hocam ama benim gibi oos tan çok sıkılan dolu dolu os isteyenler için bulunmaz nimet

Kingztanbul

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Tekin
Cihazım
Oneplus 8T
Konular
0
kesinlikle haklısınız hocam ama benim gibi oos tan çok sıkılan dolu dolu os isteyenler için bulunmaz nimet

nasıl yaptığınızı da anlatırsanız veya konu ile ilgili bir link paylaşımında bulunursanız müsait bir zamanda kendi kendimi tribe sokmak isterim yapıp yapmama konusunda :)

Üst Alt