sefa5454 kullanıcısının son içeriği

1. S

Yardım Mi 11 ultra fastboot sorunu

Anti 1 çıktı 1704629123 Son olarak dün uzman bi arkadaş baya bi uğraştı yapmadığı yöntem kalmadı farklı rom denedi mühendislik romu denedi tam açılcak cihaz ama tekrardan fastboota dönüyor bunun sonucunda Emmc de hata olabilir donanımsal olarak sorun olduğunu söyledi Sakarya içi bu işten...
  2. S

Bu şekilde hata alıyorum çin rom yüklerken
  3. S

Merhaba mi 11 ultra telefonuma güncellemeden sonra fastboot ekranında kalıyor telefoncu anakart dedi ama bende bugün kendim global rom attım telefona açılıyor gibi oldu ama tekrardan aynı sorun devam ediyor fastboot ekranında kalıyor telefon bu şekilde olunca kesin olarak sorun anakarttan...
  4. S

Servis Hizmeti Xiaomi Tamir ve Servis Hizmetleri

merhabalar mi 11 ultra var elimde güncellemeden sonra fastboot yazısında kaldı başka hiç biyeri girilmiyor yardımcı olurmusunuz
  5. S

Yardım Mi 11 Ultra Açılmıyor

merhaba iyi akşamlar benim cihazımda güncelleme geldi yaptım fakat şuanda fastboot yazısında kalıyor recovery moda da geçmiyor sürekli bu ekrana geliyor usb ile bağladığımda mi flash tool üzerinde cihazı görebiliyorum ama nasıl bir yol izlemeliyim yardımcı olabilcek varmı rom yükleyerek...
  6. S

Rom Mİ6 MIUI 10 18.11.3 GCam Destekli

Dolby atmos yükleye bilem varmı twrpden kurunca mi yazısında kalıyor
  7. S

Telefonda çekme sinyal sorunu çok yaşıyorum turkcell kullandığım halde benim yanımdaki farklı bi telefon türk telekom olsun daha iyi bi çekim gücü var bundan önce epic romu kullanıyodum şehir merkezinde bile telefonla arada çekmiyordu değiştirdim romu ama yine aynı sorunu yaşıyorum bide bu romu...
  8. S

romu kurdum fakat telefon yavaşladı geçişlerde felan takılmalar oluyor ne yapmam gerekiyor
  9. S

Rom EpicROMPlus_Mi6_MIUI10

Ben romu 1 ay önce yükledim gcam rahat kullanıyordum fakat bugün sürekli kapat hatası almaya başladım sorun neden kaynaklı olabilir Bide orijinal kamera düz tutuyorum ters gösteriyor Sorunu hallettim ama, kamerayı açıyorum 5 10 saniye sonra ekran geliyor anca kamerayı açıyorum 5 10 saniye...
  10. S

Satış Ekran Değişimi Yapılır...Teknik Servis ve Yedek Parça ...

Bana mi 6 şarj soketi lazım orjinal olması gerekiyor ama daha önce 2 tane ayrı siteden sipariş verdim 2 sindede soket problemim vardı çözüldü ama ses sorunu çıktı 2 parçadada oyüzden elinde mi 6 orjinal sıfır parça ya da mi6 kullanıp telefonu ekranı patlayan varsa parça parça satan varsa...
  11. S

Satış --SEFA-- Ekran ve Kasa değişimleri (Oneplus ve Xiaomi)

Bana mi 6 şarj soketi lazım orjinal olması gerekiyor ama daha önce 2 tane ayrı siteden sipariş verdim 2 sindede soket problemim vardı çözüldü ama ses sorunu çıktı 2 parçadada oyüzden elinde mi 6 orjinal sıfır parça ya da mi6 kullanıp telefonu ekranı patlayan varsa parça parça satan varsa...
  12. S

Yardım Bootloader Kilidi Açma MIUI Unlock Status 10008 Hatası ve Çözümü

evet açık cihaz kilit durumu felanda açık izin verdim ekledim hata ayıklamadan başka bişey açılacakmı tw versem rica etsem bakabilirmisiniz sabahtan beri uğraşıyorum
  13. S

Yardım Bootloader Kilidi Açma MIUI Unlock Status 10008 Hatası ve Çözümü

mi 6 gerekli izinleri verdim telefondan onayıda verdim sorun olmadı ama telefonu fastboot aldığımda kabloyu takıyorum ama bi türlü görmedi dün kayıt yaptırdım kilit için 2 saat sonra onay geldi yardımcı olabilcek varmı x
Üst Alt