sarp159 kullanıcısının son içeriği

1. S

MIUI 12.5 Redmi Note 8 Pro - Global Kararlı Rom V12.5.1.0 RGGMIXM İndirme Bağlantısı [Android 11]

Redmi Note 8 Pro - Çin Kararlı Rom V12.5.1.0.RGGCNXM İndirme Bağlantıları [Android 11] Çin romunda ki özellikler global roma gelecek mi? Bu konu hakkında bir bilginiz var mı?
  2. S

MIUI 12.5 Redmi Note 8 Pro - Çin Kararlı Rom V12.5.1.0.RGGCNXM İndirme Bağlantıları [Android 11]

Hocam neden global versiyon ile Çin sürümü arasında ciddi farklar var? Çin sürümünde olan yeniliklerin neredeyse hiç biri globalde yok. Bir de bu kararlı sürüm mü? Kurarsak garanti dışı kalır mı?
  3. S

Soru Güncellemede ki özellikler neden yok?

Hocam bunu yapmak cihazı garanti dışı bırakır mı? Birde ben root yapmadan yüklemek istiyorum.
  4. S

Soru Güncellemede ki özellikler neden yok?

Youtube da videolara baktım duvar kağıdı ve özelleştirme, performans modu, güvenlik ile alakalı güncelleştirmeler var diye yükledim ve sonuç hüsran. Videoda ki özelliklerin ö sü yok resmen. Ben farkedilir bir değişiklik göremedim. Hatta daha kötü oldu. Bildirimi aşağı çekince tarih kısmı...
  5. S

MIUI 12.5 Redmi Note 8 Pro - Global Kararlı Rom V12.5.1.0 RGGMIXM İndirme Bağlantısı [Android 11]

Youtube da videolara baktım duvar kağıdı ve özelleştirme, performans modu, güvenlik ile alakalı güncelleştirmeler var diye yükledim ve sonuç hüsran. Videoda ki özelliklerin ö sü yok resmen. Ben farkedilir bir değişiklik göremedim. Hatta daha kötü oldu. Bildirimi aşağı çekince tarih kısmı...
  6. S

Yardım Redmi Note 8 Pro tema değişmiyor

Miui 12 güncellemesi aldıktan sonra telefonun teması sadece arkaplanlar ve ikonlar haricinde değişmiyor. Dialpade özel tasarlanan temaları da deniyorum ama değişmiyor. Uyumsuzluk hatası vermiyor, koyu moddaydı kapattım, yeniden başlattım, bir kaç farklı tema denedim ama nafile. Acaba ne yapmam...
  7. S

Yardım Bu cihaz sıfırlandı sorunu

Yiğenimin Huawei p8 lite pra-lx1 model telefonu güncelleme mi gelmiş ne olmuş bilmiyorum ama akşamdan güncelle demiş ve bitmesini beklemeden yatmış. Sabah kalktığında şarj almamaya başladı ve erecovery moduna girdi. Bir süre sonra şarjı bitince kapandı ve abim telefoncuya götürüp şarj soketini...
Üst Alt