Soru Güncellemede ki özellikler neden yok?

sarp159

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
mehmet
Cihazım
redmi 5a
Konular
3
Youtube da videolara baktım duvar kağıdı ve özelleştirme, performans modu, güvenlik ile alakalı güncelleştirmeler var diye yükledim ve sonuç hüsran.

Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

Videoda ki özelliklerin ö sü yok resmen. Ben farkedilir bir değişiklik göremedim. Hatta daha kötü oldu. Bildirimi aşağı çekince tarih kısmı aşağı doğru kayıyor. Pil simgesi temaya göre değişiyordu oda değişmez oldu. Youtube u izlerken home tuşuna basmadan pencerelere geçince videoyu arkaplana atıyordu. Sadece home tuşuna basarsam videoyu pic to pic yapıyordu. Şimdi her iki durumda da pic to pic yapıyor. Yüklediğime pişman oldu.

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Bir çok kullanıcı da güncellemenin gözüküp kaybolduğunu yazmış. Acaba verilen güncelleme gelecek olan güncelleme değildi de yanlışlıkla yayınlanan güncelleme miydi? Yoksa her cihaza farklı mı geliyor güncelleme?

Yüklemeyen varsa boşa yüklemesin bence. Hiç olmamış yine.

Fatih33

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Fatih
Cihazım
Redmi Note 8 Pr
Konular
1
Bölge değiştirip dene birde. Hindistan yapabilirsin mesela

emregull12

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emre
Cihazım
Mİ NOTE 10 LİTE
Meslek
Makine MÜH.
Konular
0
Youtube da videolara baktım duvar kağıdı ve özelleştirme, performans modu, güvenlik ile alakalı güncelleştirmeler var diye yükledim ve sonuç hüsran.

Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

Videoda ki özelliklerin ö sü yok resmen. Ben farkedilir bir değişiklik göremedim. Hatta daha kötü oldu. Bildirimi aşağı çekince tarih kısmı aşağı doğru kayıyor. Pil simgesi temaya göre değişiyordu oda değişmez oldu. Youtube u izlerken home tuşuna basmadan pencerelere geçince videoyu arkaplana atıyordu. Sadece home tuşuna basarsam videoyu pic to pic yapıyordu. Şimdi her iki durumda da pic to pic yapıyor. Yüklediğime pişman oldu.

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Bir çok kullanıcı da güncellemenin gözüküp kaybolduğunu yazmış. Acaba verilen güncelleme gelecek olan güncelleme değildi de yanlışlıkla yayınlanan güncelleme miydi? Yoksa her cihaza farklı mı geliyor güncelleme?

Yüklemeyen varsa boşa yüklemesin bence. Hiç olmamış yine.
Mi note 10 lite kullanıyorum bende de aynı şekilde güncelledikten sonra tek değişiklik ses açma kapama tuşları değişti üstüne birde şarjım daha hızlı bitmeye başladı.

torun7042

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Torun
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
12
sarp159 global sürümde maalesef daha az özellik olabiliyor zaten videodaki arkadaş çin sürümü yüklemiş eğerki sen de bu özellikleri istiyorsan eu rom yükleyebilirsin telefonuna.

kitaarist

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ptntlhckr
Cihazım
Note 8 pro
Konular
18
sarp159 global sürümde maalesef daha az özellik olabiliyor zaten videodaki arkadaş çin sürümü yüklemiş eğerki sen de bu özellikleri istiyorsan eu rom yükleyebilirsin telefonuna.
Note 8 pro için eu rom yok diye biliyorum

torun7042

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Torun
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
12
Pardon NOte 8 pro olduğunu unutmuşum China Rom kullanabilirsiniz.

kitaarist

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ptntlhckr
Cihazım
Note 8 pro
Konular
18
Hocam bunu yapmak cihazı garanti dışı bırakır mı? Birde ben root yapmadan yüklemek istiyorum.
Bırakır, ayrıca root yapmadan çin romu kullanmanız zor olur, her türlü twrp yüklemeniz gerekiyor ayrıca root olmadan var olan birkaç sorunu çözemeyebilirsiniz

Üst Alt