salihcem kullanıcısının son içeriği

1. S

Rehber Güncelleme Almayan Yurtiçi Mi5'lere Orijinal ROM Yüklenmesi

Selam arkadaslar. Su an turkiyede kullanilan global son surum nedir? Benim tel uzun zamandir guncelleme almadi. Acaba guncelleme almiyor mu? Guncelleme kontrol et dedigimde yok diyor. Ancak mi sitesinde 8.2. yayinlanmis
  2. S

Download Klasörüm Silinmiş

Merhaba arkadaslar. Dun gece 3 4 tane film indirmek icin torrenti actim ve indirme basladi. Telefonu biraktim yattim. Ancak sabah telefonu elime aldigimda u torrent hata vermisti. Dosyalar bulunamiyor diye. Dosyalardan download klasorune gidip bakmak istedim ancak klasor kaybolmus. İcinde...
  3. S

Mi Hesabını Telefondan Kaldırmak

tamam arkadaşlar fabrika ayarlarına sıfırladım hesap gitti yeni hesap kaydı yapılabiliyor. Yüklemiş olduğum rom da silinmedi. Şu an herşey tamam. Teşekkür ederim yardımlarınız için arkadaşlar.
  4. S

fabrika ayarlarına döndürsem yeni kurduğum rom silinir mi?
  5. S

Merhaba arkadaşlar. Özet geçmeye çalışacağım. Eşime mi5 aldım. Global rom yüklü olmadığı için unlock için başvuru yaptım ve mesaj geldi. Bu sırada yoğunluk nedeniyle rom yüklemekle uğraşmayayım başka bir tane alayım bunu da iade edeyim dedim ve unlock yapmadan iade ettim. Yeni telefon geldi...
  6. S

Hepsiburada İade Sorunu

Kart takildigi icin iade olmaz dediler. Sadece delta arizali raporu yazarsa alirlarmis ancak delta da urun hasarli degilse yazamayiz diyor. Yapilabilecek birsey varsa yapar gondeririz diyolar. Yani rom yukleyip gonderecekler. Ben de 14 gun mevzusuna guvenip iade ettim ama olmuyormus malesef. Su...
  7. S

merhaba deltaya gönderip orjinal rom yükletebilen var mı arkadaşlar? Kendimiz mi yapalım deltaya mı gönderelim sizce? Benim bilgisayarım olmadığı için yapamıyorum vaktim olmuyor. Delta yükleyip gönderiyor mu acaba?
  8. S

Rehber Mi5 Unlock == Videolu Anlatım==

merhaba arkadaşlar bi sorum olacak. mi5 almıştım. fake rom yüklü geldi. sonra bl kilidi için başvuru yaptım. izin mesajı da geldi. Ancak yeni rom yüklemekle uğraşmayayım yenisini alayım bunu da iade ederim demiştim. Bu arada güncel global rom yüklü olan yeni bir mi5 aldım. Mi hesabımla yeni...
  9. S

Hepsiburada İade Sorunu

Merhaba arkadaşlar. Hepsiburada'dan mi5 aldım. Ancak fake rom yüklüydü ve global rom yüklemek için uğraşmak istemedim. Farklı bir satıcıdan tekrar aldım ve hb' den almış olduğum ürünü 15 gün dolmadan iade ettim. İade nedeni olarak da fake rom yüklü olduğunu ve iade etmek istediğimi belirttim...
  10. S

Ekranı sağa sola sürükleme sorunu

Eyvallah beyler anladim. Sadece benim yasadigim bir sorun degilmis. O zaman guncelleme bekleyecegiz. Tesekkurler arkadaslar.
  11. S

Ekranı sağa sola sürükleme sorunu

Merhaba arkadaşlar. Ben mi max kullanıyorum eşim mi5 kullanıyor ve ikimizde de aynı problem var. Örneğin facebook'ta veya instagram'da bir ekrandayken içinde sağa ve sola sürüklenebilen ekranlar vardır. O ekranları sağa ve sola sürüklerken bayağı zorlanıyoruz. Ya da hiç sürüklenmiyor ikinci...
  12. S

Dostun ben de hb den aldim ayni surum. Tam olarak hangi islemleri yaptiniz? Ben de bu aksam yapicam da. Bl kilidini actiktan sonra mevcut rom uzerine mi kurdunuz, yoksa once cin developer rom kurup onun uzerine mi guncel stock rom kurdunuz. İslemleri sirayla soylerseniz detayini forumda bulurum...
  13. S

Mi 5 hepsiburadadan aldim ben de. Bazi arkadaskar yapamadigini soylemis. Ben bl kilidini acmak icin onay aldim. Sifre geldi. Bugun yapacaktim ama bazi arkadaslar yapamamis. Neden olmadi acaba? Ben de bosuna mi ugrasicam sizce. 7.2 yuklu bende de hb den aldim.
  14. S

Rehber Telefondan Fake rom 'u global stabil rom 'a güncelleme bilgisayarsız [ 8.0.10.0.0 > 8.0.3.0 ]

Merhaba arkadaskar cok yeniyim. Arastirma da yaptim ama ufak bi sorum olacak. Esime mi5 aldim. Miui surumu kisminda tam olarak su yaziyor. MIUI Global 7.2.8.0.0 (MAACNDB) Stabil surum. Guncelleme otomatik olmuyor sanirim 8e. Simdi benim romum sahte rom mu orjinal mi? Bu konuda anlatildigi gibi...
Üst Alt