Hepsiburada İade Sorunu

salihcem

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Salih cakmak
Cihazım
Mi max
Konular
4
Merhaba arkadaşlar. Hepsiburada'dan mi5 aldım. Ancak fake rom yüklüydü ve global rom yüklemek için uğraşmak istemedim. Farklı bir satıcıdan tekrar aldım ve hb' den almış olduğum ürünü 15 gün dolmadan iade ettim. İade nedeni olarak da fake rom yüklü olduğunu ve iade etmek istediğimi belirttim. Ancak firma bana ürünü geri gönderdi. Müşteri hizmetleri bana arıza bildirmiş olduğumu ve bunun icin de ithalatçı firmadan hasar raporu alıp geri göndermemi soyledi. Bana ithalatçı firma böyle bir rapor verir mi? Böyle bir durumla karşılaşan arkadaş varsa izleyeceğim yol konusunda yardımci olursa çok sevinirim. Teşekkür ederim.

koko355

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
koray
Cihazım
discovery
Konular
25
Merhaba arkadaşlar. Hepsiburada'dan mi5 aldım. Ancak fake rom yüklüydü ve global rom yüklemek için uğraşmak istemedim. Farklı bir satıcıdan tekrar aldım ve hb' den almış olduğum ürünü 15 gün dolmadan iade ettim. İade nedeni olarak da fake rom yüklü olduğunu ve iade etmek istediğimi belirttim. Ancak firma bana ürünü geri gönderdi. Müşteri hizmetleri bana arıza bildirmiş olduğumu ve bunun icin de ithalatçı firmadan hasar raporu alıp geri göndermemi soyledi. Bana ithalatçı firma böyle bir rapor verir mi? Böyle bir durumla karşılaşan arkadaş varsa izleyeceğim yol konusunda yardımci olursa çok sevinirim. Teşekkür ederim.
Eğer aldığın firmanın açıklamasında romun ne olduğu yazılıysa iade nedeni teşkil etmez. Ayrıca hattını taktiysan iade edemezsin. Sen burada sorun bildirmişsin romun ne olduğunu yazmadan gönderdilerse romu değiştirip gönderirler. İade nedenleri çoğunlukla donanımsal sorunlarda oluyor. Hasar raporu hakkında bilgim yok

yasinsil

#Hash
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
OnePlus 5
Meslek
Uçak Teknisyeni
Konular
11
Hocam bildigim kadarıyla 14 gün içinde koşulsuz şartsız iade almak zorunda. Hepsiburada ile iletişime geç bildir olmazsa hakem heyetine başvur.

koko355

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
koray
Cihazım
discovery
Konular
25
Koşulsuz iadede paketin açılmamış olması gerekmektedir. Detaylarını okumalisin

eren2535

Canım kızım
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
aydın
Cihazım
xiaomi mi8
Meslek
matbaa
Konular
3
Kart takılmış ürünleri iade almıyorlar hocam

mustafahurma

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Mustafa Hurm
Cihazım
xiaomi mi5
Konular
1
Koşulsuz iade türkiye de maaleaef lafontenden masalları sollar edendim. Zaten teknoloji şans işi.

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

yasinsil

#Hash
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
OnePlus 5
Meslek
Uçak Teknisyeni
Konular
11
O halde telefonda sorun var diyip iade isteyin. Aşırı ısınıyor vesaire birşeyler uydurun, ahizeden ses az geliyor, orjinal rom yok vs. Düşün peşine imkânınız varsa.

Mhd

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
6.01
Cihazım
mi5
Konular
0
Ben internet uzerinden Teknosa dan aldim 13 gun kullandim herşeyiyle ve iade ettim , hb de de iade var (biliyorum çünkü isim geregi surekli gidiyorum) ben memnun degilim de ve iade et KABUL ETMEK ZORUNDALAR ,

salihcem

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Salih cakmak
Cihazım
Mi max
Konular
4
Kart takildigi icin iade olmaz dediler. Sadece delta arizali raporu yazarsa alirlarmis ancak delta da urun hasarli degilse yazamayiz diyor. Yapilabilecek birsey varsa yapar gondeririz diyolar. Yani rom yukleyip gonderecekler. Ben de 14 gun mevzusuna guvenip iade ettim ama olmuyormus malesef. Su an elimde 2 tane mi5 var. Buna da rom falan yukleyip saticaz artik.

ersn.alparslan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ersin
Cihazım
samsung s3
Konular
2
romun fake olduğunu nasıl anlarız orijinal romda ne yazması gerekiyor ?

Üst Alt