rascal kullanıcısının son içeriği

1. R

Rom MIUI V14.0.1.0.SJKIDXM Recovery update for POCO F2 Pro Indonesia

Arkadaşlar merhaba Twrp ile xiomi.eu rom üzerine kurmakta sıkıntı çıkarmı
  2. R

Uygulama Telefon Ekranını Bilgisayara Yansıt ve Tüm İşlemleri Yap ( SCRCPY ) Ücretsiz

android 11 ile birlikte wireless adb sisteme dahil edildi. Wireless 5 ghz modunda yağ gibi akıyor.
  3. R

MIUI 12 Poco F2 Pro / Redmi K30 Pro İçin Xiaomi.eu [ MIUI 13 ] v22.7.19 Beta [ Android 12 ] Sürümü İndirme Bağlantısı

ilk sorun bilgisayar kablo ile modeme bağlı olduğunda özellik çalışmıyor, bilgisayarıda kablosuz bağlamak zorundasınız. ikinci sorun ise telefon ile ilk bağlantı sağlanıyor rastgele bağlantı kopuyor. Bilgisayara kurulan programda çince hariç dil seçeneği yok.
  4. R

MIUI 12 Poco F2 Pro / Redmi K30 Pro İçin Xiaomi.eu [ MIUI 13 ] v22.7.19 Beta [ Android 12 ] Sürümü İndirme Bağlantısı

12.5 sürümünü sırf miui+ arayüzünü merak ettiğimden kurdum. Bu özellik stabil çalışmadığından memnun değilim.
  5. R

MIUI 12.5 [ROM][Android 11] [V12.5.7.0.RJKCNXM] Redmi K30 Pro/Zoom/Poco F2 Pro Xiaomi.eu | Stabil MIUI 12. 5 Enhanced

Arkadaşlar 12.5 sürümünü deneyimleyen varmı acaba ? özellikte desktop modunu merak ediyorum.
  6. R

Rom Mi ROOM 9.9.6 MIUI 10 FINAL Yayınlandı[Ota Desteği Eklendi]

arkadaşlar bu romda bluetooth kulaklık sorunu yaşayan varmı ? android 8 altyapısına geçildiğinden beri eu romdada bu romdada bluetooth kulaklıklarda kısık ve kalitesiz ses alıyorum.
  7. R

Soru Mi5s Plus Vodafone 4.5G Sorunu

telefonunuzda band 20 desteği olmadığı için (vodafone 4.5g frekansı) çoğu yerde kullanamazsınız.
  8. R

Rehber Quallcom İşlemci Cihazlarda Turkcell VoLte-VoWifi-ViLte Etkinleştirme

xiaomi.eu 8.9.20 rom ile vowifi yi bende çalıştırabildim, volte için turkcell ile görüşmemde paket dışı kullanım olarak gözüktüğü söylendi öyleki ücretsiz olan 532 yi aradığımda bile ekstra tl olarak yansıyor. Arıza kaydı bıraktım ama çokda umudum yok.
  9. R

telefon mi5s plus ve bütün romlarda aynı. miui romlarda sizin vermiş olduğunuz efs dosyalarını kullandım, aosplarda ise sadece ims ayarlarını girdiğimde volte otomatik aktif oluyordu. şirket hattı kullandığım için müşteri hizmetleri ile direk iletişime geçemedim.
  10. R

arkadaşlar volte etkinleştirdildiğinde turkcell hattımın konuşma dakikalarını kullanmadığını, diğer görüşme adı altında ekstra fiyat yansıtıldığını farkettim. Bu gibi bir durum ile karşılaşan oldumu acaba ?
  11. R

arkadaşlar tamamen beyin fırtınası amaçlı bir şey söylemek istiyorum. vodafone hindistan sitesinde xiamoni nin desteklenen telefon listesindeki herhangi bir modelinde bizim yaptığımız işlemleri yapsak bir şey değişirmi ? elinde bu modellerden biri olan deneyebilse iyi olurdu.
  12. R

linkde belirtilen açıklamalardan farklı bir şey uygulamadım. telefon normal açıkken sırası ile yaptıklarım 1. Driverı windows10 64bitte sürücü imzalamasını devre dışı bırakarak yükledim.QUD.WIN.1.1 Installer-10037.3 2. bilgisayarı yeniden başlattım 3. telefondan *#*#717717#*#* kodu ile diag...
  13. R

arkadaşlar xda linkinde anlatılanı miui rom ile uygulamaya çalıştım. bahsedilen carrierler miui romda gözükmüyor konu hakkında fikri olan varmı ?
  14. R

MIUI 11 MiuiPro Beta ve Stabil Romlar

Soruyu Suat hocamıza sormuşsunuz fakat 5splus kullanıcısı olarak cevap verebilirim. iki ayrı otg cihazı ile deneme yaptığımda bendede çalışmıyordu. usb bellek ihtiyacım vardı gözümü karartarak sandiskin çift taraflı olanlarından aldım aynı rom ile otg çalıştı Yes~~
Üst Alt