poyrazbal kullanıcısının son içeriği

1. poyrazbal

Yardım Whatsapp Arama/Görüntülü Arama Titreşimli Bildirim Sorunu

Hayır hocam tam tersi arama veya görüntülü aramada hiç titremiyor. Telefon cebimdeyken Whatsapp'tan biri ararsa haberim olmuyor. Bakınca görüyorum. Arama ekrana geliyor onda sorun yok, bildirim de tamam o da düşüyor bildirim merkezine. Ama titreşim yok.
  2. poyrazbal

Yardım Whatsapp Arama/Görüntülü Arama Titreşimli Bildirim Sorunu

Arkadaşlar kafayı yemek üzereyim. Ayarlardaki "Ses & Titreşim" menüsünden, "Bildirimler" menüsünden, Whatsapp'ın kendi "Bildirimler" menüsündeki her yerden tüm ayarları kapattım, açtım denedim. Telefona komple format da attım. Ama ne yaparsam yapayım Whatsapp arama ve görüntülü aramalarda...
  3. poyrazbal

Soru Ekran Süresi ve Pil Kullanımı

Biraz araştırdım ancak doğruluğunu teyit eden bir şey bulamadım. Mantıken cihazların pilden çekeceği volt aralığı bellidir. Bunun üzerinde veya altında çalışamaz. Dediğiniz olay düşük güç modunda işlemci kullanımını sınırlayarak kısmen oluyor mesela. İşlemci sayısı azalınca, volt kullanımı da...
  4. poyrazbal

Herkese yorumlar için teşekkürler, o zaman daha fazla kasmıyorum. Custom romlarda 12 saat civarı görenleri duyunca 10 saat az gibi düşünmüştüm.
  5. poyrazbal

Arkadaşlar telefon 7 aylık. Rootsuz, standart miui11 sürümünü kullanıyorum. Tüm optimizasyonları yaptım ( arka plan etkinliklerini kısıtlama, bluetooth/gps kapalı tutma vs.) ancak 10 saatten fazla ekran süresi alamıyorum. Yardımcı olur musunuz? Pil kullanım detaylarını ve fotoğrafları...
  6. poyrazbal

Soru MIUI 11 Güvenlik Bildirim Sorunu

Merhaba, Miui 11 güncellemesiyle birlikte Whatsapp'tayken sürekli "whatsapp is using microphone..." bildirimi alıyorum. Bu bildirim yüzünden Whatsapp aramalarında sürekli ekran açılıp kararıyor. Kapatmanın bir yolunu bulamadım. Telefona komple format attım yine gitmedi. Var mıdır bir önerisi...
  7. poyrazbal

Rehber Ghost Screen'a (Hayalet Ekran) Karşı Alınabilecek Önlemler

Kesinlikle, özellikle sabit ekranda uzun süre durması sorun açabiliyor.
  8. poyrazbal

Rehber Ghost Screen'a (Hayalet Ekran) Karşı Alınabilecek Önlemler

Evet arkadaşlar son zamanlarda başlıklarda görünen o ki, Ghost Screen olayı tüm RN7 kullanıcılarının kâbusu oldu. Özellikle Tianma panelle ilgili olumsuz şeyler söyleniyor. Ancak bu %100 teyit edilmiş bir bilgi değil ve her kafadan bir ses çıkıyor bunu da belirtmekte fayda var. Diğer paneller...
  9. poyrazbal

Rehber Redmi Note 7'de en beğendiğiniz GCAM versiyonu ve ayarlarınız

Ben de ilk klonlama camera / kamera şeklinde yaptım olmadı. Sonra adını KameraV6 koyunca sorun çözüldü. Apk olarak da aldım. Özelden mesaj olarak kullanıcı adını yazana gönderebilirim Telegram'dan.
  10. poyrazbal

Rehber Redmi Note 7'de en beğendiğiniz GCAM versiyonu ve ayarlarınız

Özellikle v6 versiyonlarda portre iyiyken, v7 versiyonda normal çekim iyiydi. v7 üzerinden gitmek istedim ama ne yaparsam yapıyım portre modu 6.2.x.x. serisi kadar verimli olmadı. Sonuç olarak mevcetin arkadaşımızın konusunda yer alan GCam 7 v12 ile technix arkadaşımızın kullandığı...
  11. poyrazbal

Rehber Redmi Note 7 Ekran Koruyucu Hakkında

Çok ama çok teşekkür ederim tam olarak istediğim gibiymiş hemen sipariş veriyorum.
  12. poyrazbal

Dostum nereden ve hangi modeli aldığını belirtirsen hem bana hem de konuyu takip eden arkadaşlara faydası olacaktır. Teşekkürler.
  13. poyrazbal

Çok teşekkür ediyorum. Akşam fotoğrafı bekliyorum o halde. Cidden ne kadar teşekkür etsem az o kadar çok ekran koruyucu sipariş verdim ki umudu kesmiştim artık.
  14. poyrazbal

Full kaplayan ekran koruyuculardan(9H, 5D diye geçen) birkaç farklı yerden aldım. Hiçbiri tam kapatmadı. Dediğim gibi 1mm boşluk oluyor her kenardan. Eğer oval köşeleri de 1mm bile kalmadan kapılıyorsa hemen sipariş edeceğim. Eğer bana telefonun fotoğrafını atarsan o kadar memnun olurum ki...
  15. poyrazbal

Xiaomi Redmi Note 7 Kaplama | PapsCover Ben mat siyah olanı tercih ettim. Zaten kılıf takınca aralardan farklı renkler görününce bi garip oluyor. Sırf bu yüzden cihazı da siyah almıştım.
Üst Alt