pense34 kullanıcısının son içeriği

1. pense34

Uygulama Fotoğraflara karikatür efekti veren uygulama

Doğrudur bana full sürümünü gönderebiilr misiniz bendekiyle aynı mı bakayım.
  2. pense34

Bu arada full sürümünü buldum :) İnternetten araştıracak arkadaşlara şiddetle tavsiyemdir v1.0.16 sürümünü indirmeyin çünkü o sürüm daha modlanmamıştır. O sürümde olduğunu iddia eden web sitelerinden uzak durun. Stabil çalışan sürüm v1.0.14
  3. pense34

Mümkünse ben de rica edebilir miyim?
  4. pense34

Ana Başlık Mi Note 10 Lite Ana Konu

Diğer arkadaşlara katılıyorum şarj olayı MIUI 12 geldikten sonra bozuldu. MIUI artık gerçekten sıkmaya başladı ben de geçebileceğim custom ROM arıyorum stabil ve batarya kullanım süresi daha uzun bir ROM'a.
  5. pense34

Rehber MIUI Cihazları Gereksiz Uygulamalardan Arındırma (Debloat bloatware)

Paket ismini doğru yazdığınızdan emin misiniz? Ve diğer birşey komutu yazdığınızda karşınıza gelen ekran görüntüsünü atar mısınız?
  6. pense34

Rom [ROM] [11] Mi Note 10 Lite Official crDroid 7.14 AOSP Custom Rom

Anladım. O zaman tek tek deneyerek anlayacağız. Bu arada ROM hızlı şarjı destekliyor mu?
  7. pense34

Rehber MIUI Cihazları Gereksiz Uygulamalardan Arındırma (Debloat bloatware)

pm install-existing com.miui.miwallpaper komutunu kullanarak düzeltebilirsiniz.
  8. pense34

Peki kurduğunuz AOSP romlarda cihazınızın desteklediği kamera megapikselininden ve diğer stock kamera özrlliklerinden nasıl faydalanabiliyorsunuz ANX Camera dışında? Başka bir yöntemi var ise ben de bilmek isterim çünkü ben de cihaza root atma taraftarı değilim hatta tamamen karşıyım bu duruma
  9. pense34

Mesela Anx Camera kurup stock Rom'daki kamera özelliklerinin hangilerinin stabil ve sorunsuz çalıştığını da test ettiniz sanırım. 1080P ve 4K video kaydetme, slowmotion, Macro, portait yani düz resim çekerken onu geniş açıya çevirme sorunu var mı mesela, 64MP Ultra özelliği çalışıyor mu ve son...
  10. pense34

Soru Custom ROM'a Geçmeden Önce Kafamdaki Sorulara Cevap Arıyorum

Araştırmalarıma istinaden bahsettiğiniz 2 uygulamada da uygulamaların mesela oyunların data klasörünün yedeğini almak için hala root erişimine ihtiyaç olduğunu söylüyorlar.
  11. pense34

Bahsettiğiniz root olmadan uygulamaların yedeğini alabilen için bildiğiniz bir indirme link'i var mıdır?
  12. pense34

ROM'da neler çalışıyor neler çalışmıyor paylaşır mısınız rica etsem? Deneme fırsatı buldunuz mu?
  13. pense34

Peki bana önerebileceğiniz bir MIUI ROM var mıdır? Veya şöyle diyeyim EU ile diğer ROM'lar arasındaki farklar nelerdir?
  14. pense34

Merhaba, Uzun bir süre aranın ardından yeniden aranızdayım. Malum MIUI'nin kendi stock ROM'u bug kaynıyor bunlardan biri de Cleaner yani Temizleme uygulaması. Uygulamayı çalıştırıyorum bana temizlenecek olan uygulamaların Cache boyutunu gösteriyor. Temizle diyorum basit bir efekt ile sıfıra...
  15. pense34

Yardım Android 11 güncellemesi sonrası apk yüklenmiyor!!

Bilinmeyen kaynakları açmanız lazım hocam.
Üst Alt