Pauna kullanıcısının son içeriği

1. Pauna

Uygulama vbmeta Yükleme Aracı - Tüm Cihazlar

Yüklediğim rom sonrası fastboot ekranında kalmıştı telefon. Teşekkürler hocam. Sizler sayesinde hayatımız kolaylaşıyor. Allah yardımcınız olsun...
  2. Pauna

Oyun Wildrift 120 FPS Modül

Dostum kimse yorum yapmamış ben yapayım. Modülü denedim. İlk oyuna girdiğim anda 120-60 arası FPS almaya başladım başlangıçta gayet iyiydi fakat oyundan çıkıp tekrar girdiğimde ekranda kaymalar ortaya çıktı. Umarım daha iyisini yapan birileri olur. Eline sağlık iyi forumlar.
  3. Pauna

Yardım Poco x3 NFC - BL Kilidi Sorunu

Teşekkür ederim yorumunuz için, iyi forumlar
  4. Pauna

Hocam IMEI sorunu var o yüzden BL açmaya çalışıyorum. Güncellersem şuan kendi IMEI si silinecektir diye söylendi. O yüzden güncelleme yapamıyorum...
  5. Pauna

Çözüldü POCO X3 BootLoader Kilidi Açma

Hocam kilidi açmayı denerken Geliştirici seçeneklerden Miui hesabı denen bir hata alıyorum. Sebebini bir türlü bulamadım, bilginiz var mı acaba?
  6. Pauna

Herkese selamlar, uzatmadan direk konuya geçeyim. Poco x3 cihazımda BL kilidini açamıyorum. Forumlarda yazan her türlü yöntemi denediğimi düşünüyorum ama her seferinde aldığım hata '' Turn on your device and bind your account to the device by going in MIUI's Settings-Developer Options-Mi Unlock...
  7. Pauna

Rom Xiaomi Redmi Note 6 Pro - Pixel Experience - Plus [Android 11] [FBE]

dostum ben tamamıyla her şeyi yaptıktan sonra en son google amblemi gelip yükleme yapmaya başlayınca saatlerce sürüyor. tekrar denememe rağmen hâlâ aynı sonucu alıyorum. destek olabilirsen sevinirim. eğer sorunu çözersem eklerim...
  8. Pauna

Soru Redmi Pro kamera Sorunu

Hocam ben çözümü buldum. Tamamen donanımsal olduğunu düşünüyorum. Şimdi öncelikle anlatacağım olayın telefonun garanti kapsamından cikartabilecegini bilmeni isterim. Telefonun alt kısımdan iki vidasini çıkartıp içini açmanı istiyorum ( hat ve hafıza kartı giren yeri ilk önce çıkartmak lazım )...
  9. Pauna

Soru Redmi Pro kamera Sorunu

Arkadaşlar herkese merhaba Redmi Pro kullanıcısıyım ve sanırım herkeste olmayan ama olduğu zaman büyük sıkıntılar çektiren kamera problemiyle ilgili ufak bir sorum olacak ama öncesinde Bursa da Xiaomi yle ilgilenen bir dost vardı telefonumun kamerası odaklama yapmadığı için kendisine götürdüm...
  10. Pauna

Yardım Telefon Mi Logosunda Kaldı(Fastboot Açılmıyor)

Arkadaşlar telefon birden kapandı, yeniden açmayı denediğimde Mİ ekranı gelip kalıyor devamı yok ve üstelik fastboot ekranına girişte sağlayamıyorum. Yarım edebilecek biri var mı ? :( Not : Diğer açılan konuları inceledim arkadaşlar onu da belirteyim. Yine de çözüm yok.
  11. Pauna

Soru AMOLED Ekran ???

Yorumlar için teşekkür ederim. Gayet açıklayıcı olduğunu düşünüyorum. Güzel forumlar.
  12. Pauna

Soru AMOLED Ekran ???

Yorumun için teşekkür ederim. Umarım başka açıklamalar da gelir aydınlanırız
  13. Pauna

Soru AMOLED Ekran ???

Merhaba arkadaşlar, telefonda şöyle bir şey keşfettim. Telefonumu almadan önce epey den yaptığım araştırmada AMOLED ekran olduğu yazıyordu. Şuan da bir uygulama sayesinde AMOLED ekran kilit ekranı saat uygulaması var ( siyah ekranda sadece saat çıkıyor ) fakat sorun şu ki AMOLED özelliği gibi...
  14. Pauna

Redmi Pro - Ekran Kilidi Hatası

Hayır maalesef. Bir aşama sonrasında aygıt bulunmuyor diye hata alıyorum. Sebebini bilmiyorum.
  15. Pauna

Redmi Pro - Ekran Kilidi Hatası

Teşekkür ederim tam şuan yapmak üzereyim umarım sıkıntım kalmaz.
Üst Alt