Redmi Pro - Ekran Kilidi Hatası

• Konbuyu başlatan Pauna
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 11
  • Görüntüleme 2K

Pauna

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Sedat
Cihazım
Poco x3 NFC
Meslek
Öğrenci
Konular
9
Merhaba arkadaşlar, redmi pro cihazıma bir kaç gün önce miui 9 güncellemesi yaptım ve bugünlerde ekran kilidini her açtığımda ' ekran kilidi hatası ' alıyorum. Sürekli rapor gönder vs. gibi şeyler oluyor tamam diyorum ama artık sinir bozucu olmaya başladı, bu soruna denk gelen yada bir çözüm önerisi olan varsa yardımlarınızı bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Merhaba arkadaşlar, redmi pro cihazıma bir kaç gün önce miui 9 güncellemesi yaptım ve bugünlerde ekran kilidini her açtığımda ' ekran kilidi hatası ' alıyorum. Sürekli rapor gönder vs. gibi şeyler oluyor tamam diyorum ama artık sinir bozucu olmaya başladı, bu soruna denk gelen yada bir çözüm önerisi olan varsa yardımlarınızı bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.

Temiz bir rom kurulumu yapmanızı tavsiye ederim hocam.

Pauna

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Sedat
Cihazım
Poco x3 NFC
Meslek
Öğrenci
Konular
9

Lopus

ι̇уιℓєя нєя zαмαη тαкℓιт є∂ιℓιя.
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mİ4 TD-LTE
Meslek
Hwdrm. Sist.
Konular
269

twrp recovery'den full wipe yapın durum değişmezse cantara hocamın dediği gibi temiz kurulum yapınız.

Pauna

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Sedat
Cihazım
Poco x3 NFC
Meslek
Öğrenci
Konular
9
twrp recovery'den full wipe yapın durum değişmezse cantara hocamın dediği gibi temiz kurulum yapınız.

Teşekkür ederim tam şuan yapmak üzereyim umarım sıkıntım kalmaz.

coban1

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
enduluslu
Cihazım
redmi
Konular
9
Bende de aynı hata var bilgilerim olduğu için format atmıyorum. Sizde düzeldi mi

Pauna

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Sedat
Cihazım
Poco x3 NFC
Meslek
Öğrenci
Konular
9
Bende de aynı hata var bilgilerim olduğu için format atmıyorum. Sizde düzeldi mi

Hayır maalesef. Bir aşama sonrasında aygıt bulunmuyor diye hata alıyorum. Sebebini bilmiyorum.

moonstar55

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
murat
Cihazım
redmi pro
Konular
15
Arkadaşlar eşimin telefonunda da yeni çıktı bu illet!Temiz kurulumun haricinde bu soruna çözüm bulan var mı?Her Gün başımın etini yiyor şunu hallet diye ve de haklı çok sinir bozucu çünkü ve yeni romda (7.11.23) derman olmadı

Redmi Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Arkadaşlar eşimin telefonunda da yeni çıktı bu illet!Temiz kurulumun haricinde bu soruna çözüm bulan var mı?Her Gün başımın etini yiyor şunu hallet diye ve de haklı çok sinir bozucu çünkü ve yeni romda (7.11.23) derman olmadı

Hocam sıkıntı sizin de fark ettiğiniz üzere rom kaynaklı... Dolayısıyla geliştiricilerin çözmesini beklemek lazım.

Ancak geliştirici seçeneklerinden kilit ekranını tamamen kapatıp play store üzerinden farklı bir kilit ekranı yüklemenizi geçici olark tavsiye edebilirim. Eğer sorun sadece gelen uyarı ise ve kilit ekranı normal çalışmaya devam ediyorsa gelen uyarıyı yine geliştirici seçenekleri içerisinden kapatabilirsiniz.

moonstar55

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
murat
Cihazım
redmi pro
Konular
15
Hocam önerileriniz için teşekkürler.ancak geliştirici seçeneklerini bulamadım.bi zahmet onu da yazarsanız!

Üst Alt