onerozer kullanıcısının son içeriği

1. O

Wallpaper carousel

Daha güncel versiyon için; http://zhushou.sogou.com/apps/detail/595499.html TR : https://translate.google.com.tr/translate?hl=tr&sl=zh-CN&u=http://zhushou.sogou.com/apps/detail/595499.html&prev=search Dosya : com.mfashiongallery.emag_M816091230-MA_2016091230.APK
  2. O

Mi5 global romda root nasıl yapılır? (twrp olmadan)

Sorunu Zenex hocam sayesinde çözdüm. Son sürüm global stabil rom (miui_MI5Global_V8.0.2.0.MAAMIDG_016150f985_6.0) sorun çıkmıyor. Yaptığım adımları yazıyorum; 1. Miflash ile orjinal global güncel rom'u yükleyin ve telefonu açın. (bknz: miflash ile fastboot rom yükleme) Dosya Adı...
  3. O

Soru Mi5 Ana ekran tuşu hakkında.

Selamlar, Aynı problem bende de oldu. Mi5'de normal home tuşu dokunmatik(kapasitif) olarak çalışırken birden çalışmamaya başladı. Menuye dönmek için home tuşuna basmam gerekiyor. Ayarlar menüsünü kontrol ettim, açtım - kapattım ("Ek Ayarlar - Tuş Ayarları - Ana ekrana geri dönmek için Ana Sayfa...
  4. O

Yardım Mi5 ve diğer xiaomi şarj adaptörleri (QC2.0 & QC3.0)

i know the only possible way to figurre out if there is a QC - 2.0 hardware inside it , is by installing the original SO-03F firmware on it., but that was not so easy again. just because the MD5 of system partition, and the partition table itself dont match (since SO-03F have 32 gb and D6503...
  5. O

Şöyle düşün; telefon bütün hafızasını formatladım, açılmıyor... veya telefonu power kapalı yani android(kernel) devrede değil; Şarja taktığımda qc3.0 çalışır mı, çalışmaz mı? Telefon için hayatı önem taşıyan unsurların tamamı (sıcaklık, akım, voltaj) İşletim sistemi (android, windows10....)...
  6. O

Selam Zenex, Öncelikle quick charge tamamen donanım destekli bir teknolojisi ve işletim sisteminden (android, windows...) bağımsız. Fakat pantent ücreti, kullanılan pilin kalitesi nedeniyse yine üretici tarafından donanımsal olarak kapatılabiliyor. Evet haklısın, gözümden kaçmış, o listeyi...
  7. O

Merhabalar, Xioami Mi5, quick charge 3.0 destekli ama bazı ilk üretim olan partiler ve hindistan gönderilen partilerde kutudan çıkan orjinal şarj cihazı quick charge 2.0 destekli (MDY-03-EB) olarak geliyor. Bunun telefona bir zararı yok ve qc2 <-> qc3 teknolojileri tamamen geriye dönük uyumlu...
  8. O

Tekrar xiaomi.eu_multi_gemini_6.5.26_v7-6.0 + twrp geçtim. xda ve miui forumda da aynen benim yaşadıklarımı yaşayanlar var ama kesin bir sonuç bulamadım. Teşekkürler...
  9. O

Cevabın ve ilgin için teşekkürler daveygrohi; Fakat defalarca farklı şekillerde denememe rağmen olmadı... Can sıkıcı bir durum, özetlemem gerekirse; Telefonda official (miui_MI5Global_V7.3.5.0.MAAMIDD_bda19e067c_6.0.zip) rom yüklü. Yönergeyi izleyerek twrp kurulumunu birkaç defa sıfırdan...
  10. O

Merhaba daveygrohl, Sanırım ben sorunu anlatamadım. Sİzin dediğiniz yöntem sadece offical rom'dan eu custom rom geçmek için kullanılıyor gibi.(http://forum.miuiturkiye.net/konu/xiaomi-mi5e-twrp-yukleme-sifre-sorunu-cozumu-wipe-ve-custom-rom-yukleme.5616/) Bu yöntemle twrp yüklesem , yine...
  11. O

Merhabalar, Ben yeni Mi5 kullanıcısıyım ve kısaca bir sorum olacak. Mi5 offical global (dev veya stable) rom nasıl ROOT yapabiliriz? Deneyimlediğim ve anladığım kadarıyla; TWRP recovery + Xiaomi.eu custom rom kullanmada sorun yok. Ama Offical (global) rom'a geçtiğiniz anda twrp recovery...
  12. O

Satış 3 Adet Xiaomi Mi5 Satılıktır

Bir tanesini ben aldım. Teşekkürler...
  13. O

Satış 3 Adet Xiaomi Mi5 Satılıktır

Merhaba HiddeNKinG, Sana özel mesaj gönderemiyorum, mi5 için sana nasıl ulaşabilirim.
Üst Alt