omur386 kullanıcısının son içeriği

1. O

Uygulamaların birden kapanması

MiUi 9 güncellemesine geçtim yakın zamanda. Bu güncellemeden sonra yaşanmaya başladı eski versiyonda yaşamadım. Eski versiyonu kullanırkenki uygulamalar yüklü yeni bir uygulama yüklemedim. Dediğin gibi sistemden kaynaklı bir sorun belki de.
  2. O

Uygulamadan kaynaklı olduğunu düşündüm ben de. Ancak birçok uygulamada aynı sorunu yaşadım. Twitter WhatsApp facebook instagram hiç fark etmeden hepsinde aynı tarz sorun oluyor. Ayrıca zincir başlatmayı kısıtlama diye bir başlık gördüm önbellek temizlemede. Aktif olarak görünüyor ancak kapatmak...
  3. O

Aynı haya bende de var. Uygulamalarda gezinirken bir anda uygulamadan atıyor ya da uygulamada bulunduğum bir sayfadan geri tuşuna basmışım gibi geriye atıyor. Her 10-15 dakikada bir yaşanıyor. Acil çözüm lâzım.
  4. O

Yardım Mi5-Bazı Uygulamalar Çalışmıyor!

Hideman VPN kullanmıştım önceden ama twrp ile çözüldü sorun, Hotspot Shield VPN de çalışıyor artık.
  5. O

chatin_62 tamamdır twrp ile superuser yükleyince sorunlar çözüldü.
  6. O

chatin_62 telefonda Global Kararlı rom yüklü. Telefonu Original Çin romu ile rootlayıp daha sonra Global romu indirip atmıştım.
  7. O

Soru Mi5-Güvenlik İzinleri Gerçekten Çalışıyor mu?

Arkadaşlar 3 sorum var bu hususta: 1- Yüklediğim uygulamaların izinlerinin gerekli gereksiz fazla olması canımı sıktığından minimum düzeyde izin verecek şekilde ayarlıyorum. Ancak telefonu açıp kapatınca veya her nasılsa, belli bir süre geçtikten sonra farkediyorum, izinler eski halini almış...
  8. O

Arkadaşlar telefonum rootlu, sitedeki rehberlerden tüm işlemleri hallettim ve 2-3 aydır sıkıntısız kullanıyorum. Bu hafta MiUI8'e geçtim ve artık "Hotspot Shield VPN" benzeri uygulamaları kullanamıyorum. Tümünde bağlantı sorunu olup VPN bağlanamıyor. Telefonun "Ayarlar" kısmındaki "VPN" bölümü...
Üst Alt