Uygulamaların birden kapanması

koko355

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
koray
Cihazım
discovery
Konular
25
Merhaba arkadaşlar bir uygulamadayken örneğin Facebook, snapchat, chrome gibj uygulamalardayken birden uygulamadan ana ekrana atıyo sonra tekrar girince her şey yok oluyo uygulamadaki yani ayarlardan kapatmaya zorla demiş gibi oluyor. Bu aralar çok sık yapmaya başladı. Nedeni ve çözümünü bilen varsa yardımlarını bekliyorum. Global beta son sürüm kullanıyorum

omur386

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
omur
Cihazım
Xiaomi Mi5
Konular
2
Aynı haya bende de var. Uygulamalarda gezinirken bir anda uygulamadan atıyor ya da uygulamada bulunduğum bir sayfadan geri tuşuna basmışım gibi geriye atıyor. Her 10-15 dakikada bir yaşanıyor. Acil çözüm lâzım.

KARAER

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ertaç
Cihazım
Iphone 7 +
Meslek
PTT
Konular
14
Bu durum benim şuan kullandığım ıphone 7 plustata var.Telefondan kaynaklı bir durum değil,tamamen program ile ilgili bir durum.Bendede acunn uygulamasında ve beınsportsda öyle oluyor.

omur386

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
omur
Cihazım
Xiaomi Mi5
Konular
2
Uygulamadan kaynaklı olduğunu düşündüm ben de. Ancak birçok uygulamada aynı sorunu yaşadım. Twitter WhatsApp facebook instagram hiç fark etmeden hepsinde aynı tarz sorun oluyor.
[doublepost=1515325522,1515325402][/doublepost]Ayrıca zincir başlatmayı kısıtlama diye bir başlık gördüm önbellek temizlemede. Aktif olarak görünüyor ancak kapatmak için bir alan yok. Bununla ilgili olabileceğini düşünüyorum. Telefon mi5 prime.

KARAER

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ertaç
Cihazım
Iphone 7 +
Meslek
PTT
Konular
14
Eğer sistemsel bir sıkıntıysa mutlaka güncelleme ile düzeltirler.Eğer bir uygulama vs yüklediysen ondan dolayıda kaynaklı bir problem olabilir.

omur386

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
omur
Cihazım
Xiaomi Mi5
Konular
2
MiUi 9 güncellemesine geçtim yakın zamanda. Bu güncellemeden sonra yaşanmaya başladı eski versiyonda yaşamadım. Eski versiyonu kullanırkenki uygulamalar yüklü yeni bir uygulama yüklemedim. Dediğin gibi sistemden kaynaklı bir sorun belki de.

KARAER

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ertaç
Cihazım
Iphone 7 +
Meslek
PTT
Konular
14
MiUi 9 güncellemesine geçtim yakın zamanda. Bu güncellemeden sonra yaşanmaya başladı eski versiyonda yaşamadım. Eski versiyonu kullanırkenki uygulamalar yüklü yeni bir uygulama yüklemedim. Dediğin gibi sistemden kaynaklı bir sorun belki de.

İstersen yedek alıp,sıfırla telefonu.Eğer tüm telefonlarda aynı durum varsa mutlaka güncellemede düzeltirler diye düşünüyorum.

TaunMilitary

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi Note 3
Konular
2
Aynı sorun benim telefonda da var. Yazılımdan olduğunu düşünüyorum, inşallah kısa zamanda güncelleme marifetiyle düzeltilir.

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt