okanbekar80 kullanıcısının son içeriği

1. okanbekar80

Rom Kullandığım en iyi rom

şimdi sistemi açtım ama romun kurulum ekranına girince reboot edip recovery'e atıyor hocam. öncesinde miui 14 kurulu fastboot stable rom mu yüklü olmalı?
  2. okanbekar80

PC'den halledememiştim telefondan halledip pc ye aktardım. sistemi kurdum. modem dosyası gerekiyor mu hocam? gerekiyorsa hangisini kurmalıyım cihazım tek hatlı plakalı.
  3. okanbekar80

Hocam verdiğiniz siteden indirmeye çalıştığımda sürekli reklam engelleyici hatasına takılıyorum ama bende reklam engelleyici yok. Ek olarak farklı tarayıcılardan denedim sitede sorun var sanırım. Sizde varsa alternatif link verebilir veya yükleyebilir misiniz?
  4. okanbekar80

indiren birisi upload edebilir mi, adblock hatası veriyor site. yeni tarayıcı yüklememe rağmen inmiyor
  5. okanbekar80

Rom Poco X3 NFC Global Stable ROM V12.5.5.0.RJGMIXM + MOD (Promeo)

Bu romu iki gündür kullanıyorum. 1. Şarj çok hızlı tükeniyor. 2. Deodex olduğu için midir nedir herhangi bir uygulamayı açarken çok gecikiyor. 3. Herhangi bir uygulama açıkken son uygulamalar listesine girince kasmalar mevcut. 4. Telefonu yeniden başlatınca 120 Hz, 60 Hz'e düşüyor. (120 Hz...
  6. okanbekar80

Rom Pixel Experience 11 muhteşem batarya performansı

Merhaba, Pixel Experience Android 12 çıkmış. Denedin mi? Android 11 gibi stabil mi? :)
  7. okanbekar80

Çözüldü MIUI 12.5.1 Eu Rom SafetyNET Mi 10 t / Mi 10 t pro k30 ultra

Teşekkür ederim. Deneyip sonuçları buraya atacağım. :)
  8. okanbekar80

Düz 10T'lerde çalışıyor. Yaptığım adımlardan yüze bir milyon eminim. 10T'nin Pro modellerinde işe yaramıyor. Denemediğim rom kalmadı. Stabil, beta hepsinde sonuç aynı.
  9. okanbekar80

İpucu Mi 10T Pro Görüşme Kaydetme Artık Çalışıyor

Bu özellik ülkemizde desteklenmediği için kullanamıyoruz. Google telefon uygulamasının ayarlarına girince "Arama kaydetme" seçeneği çıkıyor ama girince aktif edemiyoruz.
  10. okanbekar80

Mi 10T Pro'da hiçbir şekilde çalışmıyor.
  11. okanbekar80

Evet temizledim. Magisk 23.0 vardı. Şimdi onu kaldırıp Magisk 21.0 ile deneyip ulaştığım sonucu yine buradan bildireceğim. 1624174424 Magisk 21.0 ile de denedim. Sonuç aynı. MIUI 12.6 Beta sürüm ile alakalı olabilir.
  12. okanbekar80

Mi 10T Pro EU Beta - 21.6.16 MIUI 12.6 - Android 11 İşlem başarısız.
  13. okanbekar80

Rom Mi 10T-Mi 10T Pro-Miui 12.6 -21.10.20 Android 11-Eu Beta Weekly Rom

ROM Çok güzel ama telefonu tamamen kapatırken çok bekliyor.
  14. okanbekar80

Soru Mi 10T Pro Dinamik Yenileme Hızını Kapatma (144Hz)

Demek istediğim emreylm27 'nin bahsettiği gibi sürekli sabit kalması. Daha önce POCO X3 NFC kullanırken Rehber - Dinamik Yenileme Hızını Kapatma [120Hz Sabitleme] bu konudaki yöntemle dinamik yenilemeyi kapattım. Tüm uygulamalar 144 hertz'de çalışmaya başladı. Aynı şey Mi 10T Pro'da oluyor mu...
  15. okanbekar80

Soru Mi 10T Pro Dinamik Yenileme Hızını Kapatma (144Hz)

Sıkıntı yok, hepimiz öğrenmek ve fikir alışverişi için buradayız hocam. Elbette sormanız gerek. Bizler de sorarak öğreniyoruz. :) 144 Hertz ile ekran geçişlerine insan alışınca Mi Müzik gibi bazı uygulamarda liste kaydırması yaparken telefonun 60 Hertz ekran tazeleme hızına dinamik olarak...
Üst Alt