Rom Redmi Note 9S Xiaomi.eu MIUI 11 v11.0.8.0 Kararlı Sürümü İndirme Bağlantısı

okanbekar80

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Okan Bekar
Cihazım
Redmi Note 9S
Meslek
İngilizce Öğretmen
Konular
5
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Xiaomi.EU rom, içinde bir çok özelleştirme seçeneği bulunan, custom rom tadında, Çin developer temel bazlı,haftalık özelleştirilen bir ROM'dur. Aşağıdaki sürümü stabil (kararlı) sürümdür.

Cihazınızın Bootloader Kilidi açık,TWRP Recovery yüklü olmalıdır. Yöntem ve kurulum tarafımca bizzat denenmiş ve sıkıntısız olarak kurulum sağlanmıştır. Kurulum esnasında oluşacak herhangi bir sıkıntıdan dolayı şahsım ve MIUI Türkiye ekibi sorumlu değildir, tüm sorumluluk size aittir.

Şu an için sadece TWRP Recovery 3.4.1B-0507-REDMI_NOTE9S-CN-wzsx150 sürümü çalışıyor. Twrp recovery 3.4.1 sürümünü indirmek için aşağıdaki linke tıklayın:

Farklı bir ROM'dan geçişlerde gerekli dosyalarınızın yedeğini alıp "FORMAT DATA" yapın.

Daha sonra ROM dosyasını yükleyin.

MIUI 11 beta ya da stabil ROM kullanıcıları Dalvik/Art, Cache ve System bölümlerini silerek (wipe) yükleme işlemini yapabilirler. Data ve internal storage bölümlerini silmediğiniz sürece veri kaybı yaşamayacaksınızdır.

Son düzenleme:

okanbekar80

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Okan Bekar
Cihazım
Redmi Note 9S
Meslek
İngilizce Öğretmen
Konular
5
Ellerinize sağlık konu sabit
Teşekkürler, iyi forumlar hocam
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

İşte o Twrp işi sıkıntılı. Tianma panele sahip cihazlar için 3.1.4. beta 5 var. Onunla oluyor ama kilitlenme sorunu var.
Xiaomi.eu sitesinde Twrp kullanmadan fastboot yükleme yöntemi var konuya eklerseniz iyi olur.
Özelden linkini atarsanız konuya eklerim sayın hocam.

Son düzenleme:

turkeycel

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Arif
Cihazım
xiaomi Mi 6
Meslek
Mühendis
Konular
10
Bende herhangi bir şekilde twrpde kitlenme olmadı ancak şöyle bir durum var. Twrp'nin içindeki wipe bölümünde data cache ınsternal storage vs var fakat System kısmı yok bu eu romu yüklerken bir sıkıntı oluşturur mu ?

okanbekar80

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Okan Bekar
Cihazım
Redmi Note 9S
Meslek
İngilizce Öğretmen
Konular
5
İşte o Twrp işi sıkıntılı. Tianma panele sahip cihazlar için 3.1.4. beta 5 var. Onunla oluyor ama kilitlenme sorunu var.
Xiaomi.eu sitesinde Twrp kullanmadan fastboot yükleme yöntemi var konuya eklerseniz iyi olur.
Bahsettiğiniz twrp sürümü konuya eklenmiştir. Teşekkürler

Bende herhangi bir şekilde twrpde kitlenme olmadı ancak şöyle bir durum var. Twrp'nin içindeki wipe bölümünde data cache ınsternal storage vs var fakat System kısmı yok bu eu romu yüklerken bir sıkıntı oluşturur mu ?
Hangi sürüm twrp yüklü şu an sizde?

turkeycel

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Arif
Cihazım
xiaomi Mi 6
Meslek
Mühendis
Konular
10
Bahsettiğiniz twrp sürümü konuya eklenmiştir. Teşekkürler

Bu konudakini yükledim hocam farklı bir twrp var mıdır

Fromhell

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Utku
Cihazım
Redmi 9S 128GB
Konular
17

Bende dün hint romu yüklerken aynı şeyle karşılaştım system yok, diğerlerinide seçsem hata verdi yüklenmedi vs.. en sonunda tekrar başa dönüp orada hiçbir yedek almadan kurdum :) fakat bugün eşimin note9s'ine de aynı rom'u kurdum o telefonda hafıza kartı takılıydı microsd yide seçtim ek olarak hata vermeden kurulum gerçekleşti..

okanbekar80

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Okan Bekar
Cihazım
Redmi Note 9S
Meslek
İngilizce Öğretmen
Konular
5
4 wipe olan Data, cache, dalvik ve system seçili olmalı. Konudaki twrp sürümünü deneyiniz.

turkeycel

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Arif
Cihazım
xiaomi Mi 6
Meslek
Mühendis
Konular
10
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Xiaomi.EU rom, içinde bir çok özelleştirme seçeneği bulunan, custom rom tadında, Çin developer temel bazlı,haftalık özelleştirilen bir ROM'dur. Aşağıdaki sürümü stabil (kararlı) sürümdür.

Cihazınızın Bootloader Kilidi açık,TWRP Recovery yüklü olmalıdır. Yöntem ve kurulum tarafımca bizzat denenmiş ve sıkıntısız olarak kurulum sağlanmıştır. Kurulum esnasında oluşacak herhangi bir sıkıntıdan dolayı şahsım ve MIUI Türkiye ekibi sorumlu değildir, tüm sorumluluk size aittir.

Şu an için sadece TWRP Recovery 3.4.1B-0507-REDMI_NOTE9S-CN-wzsx150 sürümü çalışıyor. Twrp recovery 3.4.1 sürümünü indirmek için aşağıdaki linke tıklayın:

Farklı bir ROM'dan geçişlerde gerekli dosyalarınızın yedeğini alıp "FORMAT DATA" yapın.

Daha sonra ROM dosyasını yükleyin.

MIUI 11 beta ya da stabil ROM kullanıcıları Dalvik/Art, Cache ve System bölümlerini silerek (wipe) yükleme işlemini yapabilirler. Data ve internal storage bölümlerini silmediğiniz sürece veri kaybı yaşamayacaksınızdır.

Bu arada Twrp linkiniz ölü hocam

Üst Alt