nyldrm kullanıcısının son içeriği

1. N

Servis Hizmeti Xiaomi Tamir ve Servis Hizmetleri

Merhabalar, Redmi Note 10s cihazım var elimde yurt dışı, imei atılmıştı. Telefona dışarıdan arama yapılınca çoğu zaman ulaşılamıyor. Kullanırken, dışarıya arama yapılırken problem olmuyor. Bunu düzeltebilir miyiz? Ücreti nedir?
  2. N

Yardım Mi 6 Arka Kamerada Siyah Leke Sorunu

Merhaba, Delta garantili Mi 6 128 gb seramik model telefonumda arka kamerada özellikle beyaz renkteki fotoğraflarda çok net belli olan siyah leke sorunu mevcut. İkinci sorun ise, daha önce ghost screen sebebi ile ekran değişimi yapılmıştı, geldiğinde arka kapak kasadan biraz ayrık duruyordu...
  3. N

Çözüldü Mi 6 Ekranda Ghost Screen Sorunu ve Ahize Problemi

Cihazım elime ulaştı, konuyu diğer arkadaşlara faydalı olması açısından güncelledim. Hizmetinizden gayet memnun kaldım, ilginiz için çok teşekkür ederim.
  4. N

Telefonum bugün akşam itibariyle servisinize ulaşmış görünüyor. İletişim bilgilerimi özel mesajla iletiyorum.
  5. N

Final Güncelleme (21.05.2019): Dün akşam itibariyle telefon elime ulaştı. Bahsettiğim problemler Ekran ve elektronik parça değişimi ile giderilmiş. Olumsuz anlamda tek söyleyebileceğim şey arka kapağın yapıştırıldığı noktalarda ve ekranın çerçeve ile birleştiği noktada yapıştırıcı fazlalıkları...
Üst Alt