Servis Hizmeti Xiaomi Tamir ve Servis Hizmetleri

emxnope

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emir
Cihazım
Poco X3 Pro
Konular
2
Ekran bozuluyordur
hocam telefoncuda ekran denediklerinde siyah ekran veriyordu ama kasanın arkasındaki girişten deniyorlardı.en sonunda poco anakartı yapan birisine gösterdim anakart gidik demişti.ama anlamadığım şey anakartı bozuk telefon nası ekran verip rom atabiliyorumki

bekirkcga35

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Bekir
Cihazım
Redmi 9
Konular
5
özel mesaj ile ulaşın yardımcı olalım hocam.
Abi bende redmi 9 var MIUI 12 de kaldı önceden bilgisayarsiz manuel geciş yapmıştım android 11 den şimdide güncelleme yapamıyorum ne yapabilirim yada kaça patlar ? Çünkü ciddi optimize sorunu var MIUI 12 de

Gbanes374

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Gökhan
Cihazım
Xiomi 11T Pro
Konular
0
Merhaba,
Redmi 5 Plus telefonumuz var. Şöyle bir sorun oldu. Hiç bir sorun yokken ve telefon çalışıyorken babam telefonu şarja takıyor ve şarja takılmış gibi tepki vermiyor, sanırım kapanıyor ve LED ışık sadece beyaz yanıp sönmeye başlıyor. Sonrasında ben alıp biraz açıp kapamaya çalıştım, bir ara parola ekranı da geldi, yüzde 0 pil gösteriyordu, kapandı. Sonra farklı şarj aletleriyle denedim, bir şey değişmedi. Daha sonra tekrar açıldı parola ekranı, yüzde 72 pil vardı.
Ancak devam etmiyor, bazen de "The system has been destroyed press power button to shutdown" uyarısı geliyor ekrana. Öylece kaldı. Ne yapabiliriz? Sorun ne olabilir?

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
Emmc arızası olabilir yazılımsal bir sorun değil..bizde tamiri yok maalesef

Başkentli Müdür

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ferhan
Cihazım
Mi 13T Pro
Meslek
Fotoğrafçı
Konular
35
H.kadioglu perşembe günü telefonum deniz suyuna maruz kaldı sonrasında 1 dakika ekran vardı fakat sonra gitti mevcutta titreşim ve ses var sadece ekran yok şarja takınca bildirim ışığı yanıyor bu cihazın tam olarak tamiri mümkün mü ve tekrardan çalışır hale gelir mi? Cihaz Mi 10T Pro

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
H.kadioglu perşembe günü telefonum deniz suyuna maruz kaldı sonrasında 1 dakika ekran vardı fakat sonra gitti mevcutta titreşim ve ses var sadece ekran yok şarja takınca bildirim ışığı yanıyor bu cihazın tam olarak tamiri mümkün mü ve tekrardan çalışır hale gelir mi? Cihaz Mi 10T Pro
Açılıp temizlenmeden bilinmez sağlam bir tsmirciye götürün temizlettirin ortaya çıkar

msgunes

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sait
Cihazım
Mi Note 10 lite
Konular
2
Merhaba arkadaşlar,

Bende Poco F2 Pro telefon var.Bugün güncelleme yapayım dedim.Dosyayı indirdikten sonra TWRP modunda nasıl olduysa çocuk biryerlere girmiş.Şu anda telefon sadece turuncu renkli Fastboot yazısı yazıyor.TWRP menüsüne geçiş yapabiliyorum.Bu konuda yardımcı olabilecek arkadaşlar varsa sevinirim.

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
Merhaba arkadaşlar,

Bende Poco F2 Pro telefon var.Bugün güncelleme yapayım dedim.Dosyayı indirdikten sonra TWRP modunda nasıl olduysa çocuk biryerlere girmiş.Şu anda telefon sadece turuncu renkli Fastboot yazısı yazıyor.TWRP menüsüne geçiş yapabiliyorum.Bu konuda yardımcı olabilecek arkadaşlar varsa sevinirim.
Fastboot rom yükleyin bilgisayardan açılır.

nyldrm

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Nihat
Cihazım
Mi 6
Konular
2
Merhabalar, Redmi Note 10s cihazım var elimde yurt dışı, imei atılmıştı. Telefona dışarıdan arama yapılınca çoğu zaman ulaşılamıyor. Kullanırken, dışarıya arama yapılırken problem olmuyor. Bunu düzeltebilir miyiz? Ücreti nedir?

Üst Alt