notyetktu kullanıcısının son içeriği

1. N

Yardım eu rom 12 stabil ekran kırpma sorunu

dün farkettim, youtubeda video izlerken arama gelince yukardan bildirim penceresi açılıyor. aramaya cevap verip bitirdikten sonra ekran dediğim gibi kırpılıyor. Başlatınca geçiyor sadece
  2. N

Yardım eu rom 12 stabil ekran kırpma sorunu

eu rom stable 12 yüklediğimden beri bu sorunu yaşıyorum. ekran bazen alt, üst ve sol taraftan kırpılıyor ve görüntü sağa kayıyor. Kullanıma engel olmuyor ve her işlemi yapabiliyorum, toplamda 3 sefer oldu ancak hangi durumda olduğunu çözemedim. Telefonu yeniden başlatmadan geçmiyor.
  3. N

Soru ekran görüntüsü kaydır sorunu

aynen chromeda çalışmıyor ama mi nin kendi tarayıcısında çalışıyor
  4. N

Soru ekran görüntüsü kaydır sorunu

eu rom stabil 11.0.8 rom kullanıyorum. ekran görüntüsü al deyip kaydıra tıkladığımda kaydırma yapmıyor. kaydırma yapıyormuş gibi "kaydırmayı sonlandırmak için bitire basın" seçeneği çıkıyor ancak kaydırma yapmıyor. Benzer sorun yaşayan var mı? çözümü nedir acaba
  5. N

Gcam [Türkçe][EIS][Mi9T/Pro] Google Kamera 7.3.020 - by Onfire

xml yi programa nasıl göstereceğiz. siyah alana dokunduğumda depolama bulunamadı hatası alıyorum 1586245838 tamamdır kendim hallettim.
  6. N

Sağ-sol alt kenardan kaydırınca Google Assistant açılıyor.

aynen. faydalı bir ipucu teşekkürler.
  7. N

Recovery Redmi K20 Pro / Mi 9T Pro - Twrp 3.4.0-0 Tek Tuş Yükleme Aracı [Official]

k 20 prolarda global ve eea romlarda root işleminde bu sorun çıkıyor. yapmanız gereken adımları aşağıda anlatıyorum: 1) bilgisayarınızdan xiaomi.eu stabil son sürüm romu indirin. 2) twrp yükleme aracı ile cihaza twrp yi yükleyip twrp ekranında açılmasını bekleyin. 3)indirdiğiniz romu twrp...
  8. N

Recovery Redmi K20 Pro / Mi 9T Pro - Twrp 3.4.0-0 Tek Tuş Yükleme Aracı [Official]

linkini verdiğiniz durum orjinal 9t pro için geçerli sanırım öyle yazıyor. cihazım k 20 pro. ayrıca rom yolumda yanlış değil. sorunu çözdüm ancak başka şekilde. eea rom veya global romda sıkıntı çıkıyormuş. k20 prolar da genel olrak eea rom ve globalde bu hata çıkıyormuş. fastboot ekranında twrp...
  9. N

bu ekranda bekliyorum değişen birşey yok
  10. N

1 saattir mi flash tool ile kurulum yapmaya çalışıyorum ancak flashing yazıyor ama yüklemiyor.
  11. N

twrp açılıyor ancak romu twrp den nasıl göstereceğim. şu an twrpye girdiğimde installe tıkladığımda saçma sapan harfler gözüküyor.
  12. N

miflashla yeniden rom yüklersem imei gidecek mi?
  13. N

üze üzerinde var olan romu nereden bulacağım?
  14. N

bahsettiğiniz mesajda fastboot ekranında kalıyorsa diye yazıyor. benimki twrpye giriyor direk. sistem açılmıyor. sürekli twrpye giriyor. ama yine de o aracı denedim, yine twrpye girdi. ben normal olarak telefonu açmak istiyorum. bu twrpye girmemesi için ne yapacağım? 1582015108 hatta dediğinizi...
  15. N

tam olarak ne yapacağımı anlamadım. cihazım imei işlemi yapılmış ancak stock global romda idi. root felan yoktu. buradaki araçla tek tuşla twrpyi kurdum ve twrp içinden magiski kurdum, telefon yeniden başlayınca sürekli twrp ekranına giriyor.
Üst Alt