Recovery Redmi K20 Pro / Mi 9T Pro - Twrp 3.4.0-0 Tek Tuş Yükleme Aracı [Official]

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
tam olarak ne yapacağımı anlamadım. cihazım imei işlemi yapılmış ancak stock global romda idi. root felan yoktu. buradaki araçla tek tuşla twrpyi kurdum ve twrp içinden magiski kurdum, telefon yeniden başlayınca sürekli twrp ekranına giriyor.

Linke tıkladığınızda bir link daha çıkacak onu okumanız gerekiyor..

notyetktu

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Edip
Cihazım
redmi 3 pro
Konular
2
Linke tıkladığınızda bir link daha çıkacak onu okumanız gerekiyor..
bahsettiğiniz mesajda fastboot ekranında kalıyorsa diye yazıyor. benimki twrpye giriyor direk. sistem açılmıyor. sürekli twrpye giriyor. ama yine de o aracı denedim, yine twrpye girdi. ben normal olarak telefonu açmak istiyorum. bu twrpye girmemesi için ne yapacağım?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

hatta dediğinizi yaptıktan sonra twrp açıldı ancak karmaşık karmaşık harfler gözükmekte install veya restoreye girdiğimde

Son düzenleme:

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
bahsettiğiniz mesajda fastboot ekranında kalıyorsa diye yazıyor. benimki twrpye giriyor direk. sistem açılmıyor. sürekli twrpye giriyor. ama yine de o aracı denedim, yine twrpye girdi. ben normal olarak telefonu açmak istiyorum. bu twrpye girmemesi için ne yapacağım?

Üzerinde var olan romu twrpden kurun hocam açılır o zaman, muhtemelen sistem yok cihaz sizi twrpye atıyor.

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104

notyetktu

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Edip
Cihazım
redmi 3 pro
Konular
2
twrp açılıyor ancak romu twrp den nasıl göstereceğim. şu an twrpye girdiğimde installe tıkladığımda saçma sapan harfler gözüküyor.

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
twrp açılıyor ancak romu twrp den nasıl göstereceğim. şu an twrpye girdiğimde installe tıkladığımda saçma sapan harfler gözüküyor.

Linkte ki kurulum talimatlarını ve videoyu 2 kere okuyup/izleyip yapabilirsiniz.... Telefonda ne var ne yok silinecek...

notyetktu

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Edip
Cihazım
redmi 3 pro
Konular
2
Linkte ki kurulum talimatlarını ve videoyu 2 kere okuyup/izleyip yapabilirsiniz.... Telefonda ne var ne yok silinecek...

1 saattir mi flash tool ile kurulum yapmaya çalışıyorum ancak flashing yazıyor ama yüklemiyor.

Üst Alt