Recovery Redmi K20 Pro / Mi 9T Pro - Twrp 3.4.0-0 Tek Tuş Yükleme Aracı [Official]

eren_626

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren
Cihazım
Mi 9T Pro Mi10
Konular
16
peki flashlamak kolaymı magiskyi ve twrp kursam normal güncellemeleri alabilirmiyim

Nescafe656

Mevlüt
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mevlüt
Cihazım
S24 Ultra
Meslek
Kombi Tamiri
Konular
72
peki flashlamak kolaymı magiskyi ve twrp kursam normal güncellemeleri alabilirmiyim
Twrp yükleyince güncellemeyi TAM paket olarak alırsınız ve twrp üzerinden güncelleme yaparsınız. Magiski de twrp den yükleyeceksiniz hocam.

madcyler

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
cihat
Cihazım
MI6
Konular
0
8. TWRP'nin ilk ekranında, dili değiştiriyoruz ve Salt Okunur Tut'u seçiyoruz.
hocam bu seçenekte salt okunur u seçmedim sanırım. sürekli twrp döngüsü geliyordu ekrana
sonra data yı sildim fabrika ayarlarından açıldı magisk maneger açınca 20.3 güncellemesi istedi proğram aracılığı ile yaptım
telefon açılışta tekrar twrp modunda kaldı .
her proğram yada rom yükledigimizde data mı yapacağız çözümü nedir? yardımcı olursanız sevinirim.

qrkm22

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Görkem
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
7
twrp yi kurdum magiski de kurdum suan cihaz tamam mi 9t pro andorid 9 miui 10 yükleyerek yaptım menüye sadece magisk geldi twrp gelmedi twrp ye girceğimiz zaman nasıl giriş yapıyoruz ayrıyetten cihaz google de falan k20 pro olarak gözüküyor ama telefon hakkında ya bakınca mi 9t pro olarak gözüküyor

emrahk

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrah
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
41
Tekrar Twrp yükleyin. Açılmazsa fastboot rom kurun
aynı sorunu bende yaşadım 10 kez twrp kurdum yinede twrp ye giremedim sürekli fastboot moda giriyordu telefon. yada mi logosu sonrası kapanıyordu. en son fast boot modunda mi flash ile eu rom flashladım normale döndü ama twrp yok tekrar denemee korkuyorum açıkçası yine açılmayacak diye

By.TRabZonLu™

[☾★ ] ɑվվılժıՀ
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oflu
Cihazım
OnePlus 9 Pro
Konular
498
Redmi K20 Pro - Mi9T Pro twrp en son sürüm ile yüklenebilir dosyasını oluşturdum hata alan arkadaşlar fastboot ile bu twrp yüklemeyi denesin

notyetktu

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Edip
Cihazım
redmi 3 pro
Konular
2
bahsettiğiniz araçla twrp kurdum ve açılışta magiski de kurdum ve wipe cach yaptım. ancak telefon sürekli twrp de açılıyor. reboot ettiğimde de sürekli twrp de açılıyor.

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
bahsettiğiniz araçla twrp kurdum ve açılışta magiski de kurdum ve wipe cach yaptım. ancak telefon sürekli twrp de açılıyor. reboot ettiğimde de sürekli twrp de açılıyor.

Bu çözümü deneyin....

notyetktu

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Edip
Cihazım
redmi 3 pro
Konular
2
Bu çözümü deneyin....

tam olarak ne yapacağımı anlamadım. cihazım imei işlemi yapılmış ancak stock global romda idi. root felan yoktu. buradaki araçla tek tuşla twrpyi kurdum ve twrp içinden magiski kurdum, telefon yeniden başlayınca sürekli twrp ekranına giriyor.

Üst Alt