nego kullanıcısının son içeriği

1. N

Soru Mi note 10 kılıf

spinger kılıf bulabilen varmı note 10 için nette taradım her yeri ama bulamadım maalesef
  2. N

Soru Mi note 10 ekran koruyucusu ve kılıf tavsiyesi ?

Arkadaşlar mi note 10 sahibiyim ama ekran koruyucu ile vede kılıf ile ilgili sorunlarım var. Kutu içerisinden çıkan kılıfa ekran koruyucu taktırdım ama yanlardan kalkma yaptı ve maalesef gene bir sorunmuş bu durum. Ben cihazı şeffaf kılıf ile kullanmak istiyorum hangi kılıfı alsam ekran...
  3. N

Soru Xiaomi Mi Note 10 Hakkında bilgi ve yardım

Güncel arkadaşlar.
  4. N

Cevap için çok teşekkür ederim Bu konuya bakmıştım daha önceden yurt dışı cihazdan çok genel olarak yurt içi cihazlara biraz daha hitap ediyor. Vede açıkçası çok net anlıyamadım konuyu birde ios kullanıcısı olduğum için bana bu tabirler farklı geldi bilmediğim için cahillik hocam yani :)
  5. N

Merhaba arkadaşlar yarın mi note 10 alıcam 3 günlük cihaz kayıtlı global sürüm alırken nelere dikkat etmem gerek acaba alırken cihazın dışı gayet temiz ama dediğim gibi sistem özellik yada cihaz içinde nelere bakıp dikkat etmem gerekiyor ? Sizlerin tecrübelerine dayanarak alıcam teşekkür ederim.
  6. N

Soru Redmi note 8 pro Ülke farklılığı

Merhabalar arkadaşlar elime hediye olarak yurt dışından note 8 pro geldi sormak istediğim bir kaç soru var yardımcı olur iseniz sevinirim. Öncelikle telefon hindistan üretimi yazılım olarak ta global 11.0.4 güncellemesi var aynı telefondan kuzenimde de mevcut türkiyeden alınma onda 11.0.6...
  7. N

Soru Redmi note 8 pro sürüm hakkında

Çok teşekkür ederim ama cihaz daha kayıtlı değil ben bizim ülkemizde kullanılan sürümü kullanmak istiyorum ne yazmam gerekiyor acaba arama kısmına yada konusu var mı forumumuz da arattırdığım da alakasız konular buldum
  8. N

Peki globala nasıl gece bilirim daha önceki cihazım ios idi ve android konusunda gerçekten bilgisizim yardımcı olabilirmisiniz ?
  9. N

Peki ülkemizde olan rom mu artık ismi ne tam bilgi sahibi değilim kullanamaz mıyım acaba ?
  10. N

MIUI GLOBAL 11.0.4.0 (PGGINXM) hocam
  11. N

Merhaba arkadaşlar bir kaç gün önce yurt dışından alınan bir cihaz geldi hangi ülke bilmiyorum kafama takılan bir şey var. Telefonun mıuı sürümü global 11.0.4 model olarak ta M1906G7I olarak gözüküyor. Arkadaşımın türkiyeden aldığı cihaz ise daha güncel neden acaba ondaki mıuı global 11.0.6...
  12. N

Çözüldü Huawei duvar kağıdı

Çok teşekkür ederim
  13. N

Çözüldü Huawei duvar kağıdı

Arkadaşlar merhaba ekte altını çizdiğim paylaştığım resimleri nette bulamıyorum bir isimleri var mı acaba resimdeki isimler ile arattığımda sonuç çıkmıyor iphone için duvar kağıdı yapmak istiyorum ama dediğim gibi bulamadım
  14. N

Soru Mi Note 10 vs Redmi Note 8 pro

Haklısınız tüm telefonlar yurt dışından geliyor ama sormak istediğim aslında tam olarak şu ben tam net ifade edemedim sorumu. Sohbet - Mi Note 10/CC9 Pro Kullanıcı Yorumları Konuda Yurt dışından getirtilen cihazlarla ilgili sorunları dile getirmişler ve çözüm için rom atma vs. demişler. Bu...
  15. N

Soru Mi Note 10 vs Redmi Note 8 pro

Teşekkür ederim cevaplarınız için birde ekstra sormak istediğim bir soru var cihaz yurt dışından gelicek imel durumunu burda haledilecek ama merak ettiğim bir durum var bu cihaz yurt dışından geleceği için yanlış hatırlamıyorsam G.Koreden gelicek güncelemeleri vs. alıcak mı sorun yaşarmıyız ?
Üst Alt