Soru Mi note 10 ekran koruyucusu ve kılıf tavsiyesi ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

nego

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
uğur
Cihazım
iphone x
Konular
6
Arkadaşlar mi note 10 sahibiyim ama ekran koruyucu ile vede kılıf ile ilgili sorunlarım var.
Kutu içerisinden çıkan kılıfa ekran koruyucu taktırdım ama yanlardan kalkma yaptı ve maalesef gene bir sorunmuş bu durum.

Ben cihazı şeffaf kılıf ile kullanmak istiyorum hangi kılıfı alsam ekran koruyucuda kalma sorunu yaşamam yada orjinal kılıfın üzerine ekran koruyucu yaptıran arkadaşlar hangi marka ekran koruyucu yaptırmadı 2 tane ekran koruyucu denedim 2 sinde de sonuç aynı yanlardan kalkıyor.

emirozcopur

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emir
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
5
Arkadaşlar mi note 10 sahibiyim ama ekran koruyucu ile vede kılıf ile ilgili sorunlarım var.
Kutu içerisinden çıkan kılıfa ekran koruyucu taktırdım ama yanlardan kalkma yaptı ve maalesef gene bir sorunmuş bu durum.

Ben cihazı şeffaf kılıf ile kullanmak istiyorum hangi kılıfı alsam ekran koruyucuda kalma sorunu yaşamam yada orjinal kılıfın üzerine ekran koruyucu yaptıran arkadaşlar hangi marka ekran koruyucu yaptırmadı 2 tane ekran koruyucu denedim 2 sinde de sonuç aynı yanlardan kalkıyor.

Ben bugün bu ürünü taktım. Cam gibi değil jelatin yani sadece çizilmelere karşı koruyor. Yanlarından kalkma durumu yok.

ultraa8181

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
İsmail
Cihazım
Mi 10T Pro
Konular
2

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt