Soru Mi Note 10 vs Redmi Note 8 pro

nego

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
uğur
Cihazım
iphone x
Konular
6
Evet arkadaşlar seçenek olarak bu 2 cihaz arasındayım. Farklı cihazlara bakmıyorum telefondan beklentim genel olarak performans ve pil ekran odaklı yani genel manada oyun için kullanacağım Kamera durumuyla filen çok işim yok note 8 proyu çok kısa kullanma fırsatım oldu oyun oynarken ısındığını fark ettim onun dışında bir olumsuzluk fark etmedim.
Batarya olarak aralarında azımsanmayacak bir fark var bu farka değer mi note 10 ? işlemci olarak çok anladığım söylenemez yardımlarınızı bekliyorum.

mevcetin

Mevlüt Çetin
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mevlüt Çetin
Cihazım
Mi 9T Pro
Meslek
3D Designer
Konular
162
Hocam iki telefon arasında yarı yarıya fiyat farkı var. Oyun için telefon arıyorsanız ve bütçeniz yüksek ise mi10 bekleyebilirsiniz. Ya da 2300-2500 arasında mi9t pro alabilirsiniz.

nego

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
uğur
Cihazım
iphone x
Konular
6
Teşekkür ederim cevap için dediğim gibi bazı nedenlerden ötürü sadece bu 2 cihaz arasında bir tercih yapacağım.

nego

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
uğur
Cihazım
iphone x
Konular
6
Teşekkürler cevaplar için teknik olarak bilgim yok o yüzden işlemci durumları nedir çok bilgim yok ama kime danıştıysam mtk dan uzak dur dediler.
Ama note 8 pro kullanan arkadaşlardanda hiç bir sorun duymadım bu yönde kısa süre telefon kullanan biri değilim aldığım cihazı minimum 2-3 yıl arası kullanıyorum.

mevcetin

Mevlüt Çetin
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mevlüt Çetin
Cihazım
Mi 9T Pro
Meslek
3D Designer
Konular
162
Teşekkürler cevaplar için teknik olarak bilgim yok o yüzden işlemci durumları nedir çok bilgim yok ama kime danıştıysam mtk dan uzak dur dediler.
Ama note 8 pro kullanan arkadaşlardanda hiç bir sorun duymadım bu yönde kısa süre telefon kullanan biri değilim aldığım cihazı minimum 2-3 yıl arası kullanıyorum.
İşlemci güzel fakat mediatek firmasına geçmişten gelen bir güvensizlik var. Bu işlemci, telefon ilk alındığında çok güzel çalışırken 5 ay sonra sapıtabilirde, 4 yıl sorun çıkarmadan çalışabilirde. Bu konuda mediatek e güvenmek yerine Qualcomm a güvenmeyi tercih ederim ben hocam.

nego

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
uğur
Cihazım
iphone x
Konular
6
Katılıyorum bu düşüncenize sonuçta dediğim gibi kısa süreli kullanmak için almıyorum kısa vadede performans kaybı ve sorun yaşamak istemem.

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
Bu linkten kullanıcı yorumlarını okuyabilirsiniz...

mevcetin

Mevlüt Çetin
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mevlüt Çetin
Cihazım
Mi 9T Pro
Meslek
3D Designer