Soru Mi Note 10 vs Redmi Note 8 pro

nego

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
uğur
Cihazım
iphone x
Konular
6
Teşekkür ederim cevaplarınız için birde ekstra sormak istediğim bir soru var cihaz yurt dışından gelicek imel durumunu burda haledilecek ama merak ettiğim bir durum var bu cihaz yurt dışından geleceği için yanlış hatırlamıyorsam G.Koreden gelicek güncelemeleri vs. alıcak mı sorun yaşarmıyız ?

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
Teşekkür ederim cevaplarınız için birde ekstra sormak istediğim bir soru var cihaz yurt dışından gelicek imel durumunu burda haledilecek ama merak ettiğim bir durum var bu cihaz yurt dışından geleceği için yanlış hatırlamıyorsam G.Koreden gelicek güncelemeleri vs. alıcak mı sorun yaşarmıyız ?

Tüm telefonlar yurtdışından geliyor?

Güncelleme ile alakalı bir sorun olmaz....

nego

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
uğur
Cihazım
iphone x
Konular
6
Haklısınız tüm telefonlar yurt dışından geliyor ama sormak istediğim aslında tam olarak şu ben tam net ifade edemedim sorumu.
Sohbet - Mi Note 10/CC9 Pro Kullanıcı Yorumları
Konuda Yurt dışından getirtilen cihazlarla ilgili sorunları dile getirmişler ve çözüm için rom atma vs. demişler. Bu yüzden sordum yurt dışından getirtilen cihazların günceleme ile bir sorun mu yaşanıyor acaba yada her günceleme sonrası imel de sıfırlanma sorunu yaşanır mı diye merak ettim.
Android ile bilgim yok yok şu zamana kadar hep ios işletim sistemi kullandım o yüzden bilgisizim.

Üst Alt