mycity kullanıcısının son içeriği

1. M

Çözüldü Note 2 Ekranın Yarısı Yok

Bro benimde ekran kırıldı gitti tr de 1350 TL istiyorlar kendin takarsan çerçevesiz 700 900 TL ama çerçevesiz olanı kendin takamazsın aliexpresten getirtsen oradakilerde 1 aydan önce göndermiyorlar bizim ekran kıvrımlı ayağına pahalı diyorlar oysa cam malzemenin çok kolay kıvrımlaştırıldığını...
  2. M

Alış Mi Note 2 Pro Edge Ekran Acil

Güncel aranıyor halen
  3. M

teşekkür ederim alayım hocam nekadar istiyorsun ?
  4. M

Merhaba telefonumun ekranı kırıldı Mi Note 2 Pro Edge Ekrana ihtiyacım var ekranım kırıldı kendim değiştirebiliyorum sadece ekrana ihtiyacım var lütfen fahiş fiyatlar çekmeyin. Çinden alıp beklemek istemiyorum ama mecbur kalırsam yapıcak bişey yok malesef alta karşılaştırma için türkiye ve çin...
  5. M

Alış Alınık Son Model Mi

Arkadaşlar merhaba bir arkadaşıma mi telefon almak istiyorum İstanbul ici yüz yüze peşin olucak şekilde alis veriş yapmak istiyorum ön odöde filan istemiyorum parayı verip cihazı almak istiyorum son model olan mi S2 veya en son çıkan modeller için teklif bekliyorum.
  6. M

Yardım Mi Note 2 6/128 Arka Cam Kırıldı

Hocam çok teşekkür ederim yarın araştırmaya girisiyorum moral çok bozuk daha yeni kendime geldim
  7. M

Yardım Mi Note 2 6/128 Arka Cam Kırıldı

Arkadaşlar benim telefonumda sonunda nazara geldi galiba ;( Arka camı kırıldı kamera camı sağlam bunu nasıl değiştirebilirim bu telefonu satmak istemiyorum pek çok memnunum telefonumdan en ucuz şekilde nasıl çözerim telefon çalışıyor her hangi bir sorun yok sadece arka cam kırıldı
  8. M

Satış Mi Note 2 Kavisli Ekran Koruyucu Film HEDİYE

Merhaba bana verirmisin hocam angel~~ istanbuldayım
  9. M

Soru Leeco le pro 3 sizce nasıl?

Telefonu çok önce satmıştım yeni gördüm teşekkür ederim :) umarım başka alanların işine yarar
  10. M

Rom MIUI 9 7.9.22 Global Beta ROM Güncellemesi

Deneyeceğim hocam tşkler
  11. M

Rom MIUI 9 7.9.22 Global Beta ROM Güncellemesi

mi note 2 öksüzmü o niye yok :(
  12. M

Yardım Xiaomi Mi Note 2 Wifi internet kısıtlama sorunu

Merhaba arkadaşlar wifi ile internete bağlanıyorum fakat nedendir anlamadım internetim kısıtlanıyor wifi yi kapatıp açıyorum 1 dakika filan çalışıyor sonra yine gidiyor lütfen yardımcı olabilirmisiniz
  13. M

İnceleme Xiaomi Mi Note 2 6/128

Işık ile ilgili bir durum sanırım ben baya iyi görüntüler aldım fakat gün ışığını kullanmayı biliyorum
  14. M

Teşekkür ederim umarım alırsınız.
  15. M

Telefonu alalı 17 gün oldu günden bugüne kullandığım en iyi telefon diyebilirim. Getiren arkadaştan allah razı olsun söylediği gibi cihaz tertemiz orjinal geldi globalmi onu halen öğrenmiş değilim :) ama buradan saolsun bir arkadaş bana unlock yapmadan türkçe rom atılabiliceğini söyledi ve attı...
Üst Alt