İnceleme Xiaomi Mi Note 2 6/128

mycity

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Leeco pro 3
Konular
7
Telefonu alalı 17 gün oldu günden bugüne kullandığım en iyi telefon diyebilirim. Getiren arkadaştan allah razı olsun söylediği gibi cihaz tertemiz orjinal geldi globalmi onu halen öğrenmiş değilim :) ama buradan saolsun bir arkadaş bana unlock yapmadan türkçe rom atılabiliceğini söyledi ve attı sonrasında daha çok aşık oldum bu telefona.
Konuya girmeden önce başıma gelen komik olaylar
Metro ( Abi bu telefon madein çin)
Metrobüs (ekran kapanma sesi su sesine ayarlı kızcazın birisi bir an irkildi bak baktı bişey demedi :)
Metrobüs (Hocam telefon çok hoş görünüyor arkasında markasız yazıyor markası yokmu ki bunun :) (bilerek arkasına bir kağıt ile markasız yazıp yerleştirmiştim)
Metrobüs (evladım şu telefondan kafanı kaldırda azcık etrafına bak insanlara yer ver ( çok mahçup oldum teyzeye :( sonra buyur teyzecim dedim yer verdim.
Taksim istiklal Sokak müzisyeni bu telefonu bana sat kaç paraysa vereyim :)

Batarya
(aktif kullanım) 1.5 Gün çok rahat gittiğini gördüm
Hızlı şarj (1 saat) %40 olduğunu gördüm fakat şuan %38 oluyo şarj kafasında bi sorun olabilir değiştircem
Ekran çok hoşuma giden yanı güneş ışığı altında görebiliyorum bu gerçekten benim için çok iyi
Hız gidip iyiki 4500 TL filan verip s8 almamışım :)
Kamera gayet tatmin edici sadece sesli komutu açmak bazen zor olabiliyo
Tek el kullanım tek el moda almadan çok zor oluyo benim için ellerim küçük
Kasma donma ( bu sorunları göremedim)
Isınma pek ısındığını söyleyemem lenovo zuk z2 pro'ya göre çok çok daha soğuk
Fiyat performans kesinlikle mükemmel

Sorularınız olursa sorabilirsiniz elimden geldiğince cevaplarım

0quz

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oğuz
Cihazım
Mi 8
Konular
2
güzelmiş güle güle kullanın redmi note 4 kullanıyorum bende daha 1 ay oldu alalı ama aklım mi note 2 de kalmıştı açıkcası parasızlığın gözü kör olsun sizin telefondan daha çok istiyordum aslında çok şık kaliteli ve güzel duruyor ayrıca batarya süreside o işlemciye göre çok iyi tekrar hayırlı olsun

mycity

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Leeco pro 3
Konular
7
güzelmiş güle güle kullanın redmi note 4 kullanıyorum bende daha 1 ay oldu alalı ama aklım mi note 2 de kalmıştı açıkcası parasızlığın gözü kör olsun sizin telefondan daha çok istiyordum aslında çok şık kaliteli ve güzel duruyor ayrıca batarya süreside o işlemciye göre çok iyi tekrar hayırlı olsun
Teşekkür ederim umarım alırsınız.

0quz

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oğuz
Cihazım
Mi 8
Konular
2
Teşekkür ederim umarım alırsınız.

zor gözüküyor öğrenci parası ile bir süpriz olmaz ise redmi note 4 ile idare ediyorum buda güzel telefon ama tabiki üst seviyenin yerini tutmuyor

ERHAN LEVENT

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
ERHAN LEVENT
Cihazım
ERHAN LEVENT
Konular
0
Ön kamera 22,5megapiksel deniliyor ama 16megapiksel olan önceki telefonum Samsung Galaxy s4 den çok daha kötü resim görüntüsü veriyor. Bu konuda sükutu hayala uğradım.

suatsari

Süper Üye
Onursal Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Suat
Cihazım
Mi Note 3
Konular
16
Konu onaylandı

mycity

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Leeco pro 3
Konular
7
Ön kamera 22,5megapiksel deniliyor ama 16megapiksel olan önceki telefonum Samsung Galaxy s4 den çok daha kötü resim görüntüsü veriyor. Bu konuda sükutu hayala uğradım.
Işık ile ilgili bir durum sanırım ben baya iyi görüntüler aldım fakat gün ışığını kullanmayı biliyorum

Üst Alt