Yardım Mi Note 2 6/128 Arka Cam Kırıldı

mycity

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Leeco pro 3
Konular
7
Arkadaşlar benim telefonumda sonunda nazara geldi galiba ;( Arka camı kırıldı kamera camı sağlam bunu nasıl değiştirebilirim bu telefonu satmak istemiyorum pek çok memnunum telefonumdan en ucuz şekilde nasıl çözerim telefon çalışıyor her hangi bir sorun yok sadece arka cam kırıldı

Superkahrmn

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mahmut
Cihazım
Xiaomi Mi Note3
Konular
40
Merhaba, sorunu eliniz bu işlere yatkınsa ya da bu işlerden anlayan bir yakınınız varsa kolaylıkla çözebilirsiniz gibi geliyor. Note 2 nin arka kapağı cam ve sıcaklık uygulaması (saç kurutma makinesi) ile yapışkanları ısıtılıp vakumlu bir araç ile arka kapak çıkartılır (tam emin değilim ancak arkası cam olan telefonların %95 i bu şekilde çıkarılır). Daha sonra bir kaç siteye baktım Türkiye de 75-80 civarı değişen fiyat veya az miktarda azalan fiyatları ile aliexpress gibi sitelerden de parçayı elde edip yine ısıtma yolu ile eğer eski yapıştırıcı fonksiyonunu kaybetmediyse yerine oturtabilirsiniz eğer yapışacak şekilde değilse bir telefon tamircisi kendi kullandıkları onun için özel bir yapıştırıcı ile yapıştırabilir, fiyat konusunda abartı rakamlar söylerlerse o yapıştırıcıyı kendiniz de çoğu siteden temin edebilirsiniz.

Oyla:

mycity

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Leeco pro 3
Konular
7
Hocam çok teşekkür ederim yarın araştırmaya girisiyorum moral çok bozuk daha yeni kendime geldim

Oyla:

ozgrcvdr

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özgür
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
23
Arkadaşlar benim telefonumda sonunda nazara geldi galiba ;( Arka camı kırıldı kamera camı sağlam bunu nasıl değiştirebilirim bu telefonu satmak istemiyorum pek çok memnunum telefonumdan en ucuz şekilde nasıl çözerim telefon çalışıyor her hangi bir sorun yok sadece arka cam kırıldı
--SEFA-- hocamın açmış olduğu konu tam senlik :)üstelik konuyu da bugün açtı

Satış - --SEFA-- Ekran ve Kasa değişimleri (Oneplus ve Xiaomi)

Oyla:
Üst Alt