MuvahhidGenc kullanıcısının son içeriği

1. M

Yardım Pocophone F1 Stabil çalışan Android 11+ Rom

İyi günler Poco F1'de Global sürümde Android 10 mevcut. Bir cihaz bağlantısı yapmam gerekiyor onun içinde Android 11+ sürüme ihtiyacım var. Cihazın Bl açık sorunsuz sıkıntısız bir rom arıyorum
  2. M

Servis Hizmeti Xiaomi Tamir ve Servis Hizmetleri

1-xiaomi mi 11t pro 12/256 kalıcı imei onarımı ne kadar? 2- Yeriniz neresi?
  3. M

Yardım Pocophone kulaklık sesi az geliyor. Dolby kurdum fayda etmedi.

Yeni gördüm. Magisk deki tüm modülleri sildim yeniden başlattım. Dolby Atmos pie buldum kurdum. Magisk aracılığı ile uygulamayı açmadan internetten indirdiğim permissive 2 dosyasınıda twrp ye girip oradan kurdum. Yeniden başlattığımda sıkıntısız çalıştı. Normalde uygulama hep duruyordu hata...
  4. M

Ainur narsil mi ismi ekran görüntüleri alabilir miyim? Birde şu rom değiştirirken tüm uygulamaları, dosyaları basit bir şekilde yerel yedeğe nasıl yedek alabiliriz?
  5. M

İşitme engelliyim. Elimde mi5 var dolbysiz çıkan ses daha düzgün veriyor. Pocophonede ise dolby kurmama rağmen mi5 e göre zayıf geliyor ve ses kaliteside düşük geliyor nedense. Pocophoneye dolbyi kuramamıştım Magiskden çeşitli modüller kurduydum. Bunlar neticesinde bozulmuş olabilir mi? Yoksa...
  6. M

Yardım Dolby Atmos sürekli duruyor (ÇÖZÜM VAR)

hocam dosyaları paylaşabilir misin. Gerçekten olursa muazzam bir buluş bu Trissandom
  7. M

Soru Pocophone F1 Miui 10.3.5 Görüşleriniz

güncelleme yapınca dosyalar gidiyormuydu
  8. M

Soru Pocophone f1 global mi eu global mi ?

10.2.3.0 versiyonunundayım hocam 10.3.5.0'ı yüklemelimiyim denediniz mi sıkıntıları var mı
  9. M

Yardım Pocoda dolby çaıştırabilen var mı?

Denedim olmadı malesef hocam 1559352661 Onu eski telefona kurmuştum ancak ses etki etmiyordu yada ben beceremedim ayarlarıyla çokta oynamıştım :)
  10. M

Yardım Pocoda dolby çaıştırabilen var mı?

Sırf dolby atmos kurmak için bl açıp twrp kurup magiskle rootladım. Forumdaki dolby atmos pie/pocoları denedim. Dolby kuruyor ancak açmak istediğimde kapatıyor kurabilen var mı acaba? Miui 10 global kurulu
  11. M

Yardım Pocophone Kamera Anormal

Stok kamera ile Zoom yaptığımda karıncalaşmalar oluyor neden kaynaklı olabilir ve sanki kamera performansı düşük gibi aynı zamanda? Not=Resimde karıncalanma çıkmamış çektikten sonra o nkkta nokta karıncalanmalar gidiyor
  12. M

Yardım Migrosdan Alınma Ritzy garantili poco bl kilidi açtırsam garanti gider mi?

Sorunsuz ve uğraştırmayacak şekilde bl kapatılıyorsa hocam bl kilidini açıyorum o zaman :)
  13. M

Yardım Migrosdan Alınma Ritzy garantili poco bl kilidi açtırsam garanti gider mi?

Arkadaşlar bl kilidini açıp kulaklık sesini yükseltmek için dolby atmos vs kurmam gerekiyor. Bunun için bl kilidini açıp twrp kuracağım bu işlem sonucunda garantim gider mi? kimileri diyor delta servis dışındakiler sıkıntı yapar kimileri diyor ithalatcı firma garantililer sıkıntı olmaz ...
  14. M

Haber Cep Telefonlarına ÖTV Zammı Geldi!

Silivrinin soğuğunu hissederek yazalım lütfen :?
Üst Alt