mustyde kullanıcısının son içeriği

1. M

Yardım Delta Servis Sorunu

Hocam kasası biraz yamuktu az oynatınca düzeldi.
  2. M

Arkadaşlar cihaz elime ulaştı şu an hepsiburada ile görüşüyorum olmadı dediğim gibi thh'ye başvuracağım...
  3. M

hocam hele bir cihaz gelsin direk Tüketici Hakem heyetine başvuracağım ya ürünü kullanıcı hatası diyip gönder eyvallah da cihazı neden yamultursun ki değil mi ? Birde özelden batarya şiştiği için cihaz yamulmuş olabilir diyor hay allahım sen sabır verhaha--
  4. M

Cihazımı yamultup garanti dışında bırakmışsınız(Allahtan yollmadan önce cihazın fotoğrafını çekmiştim.) Biraz araştırınca şikayetvarda da benim sorunuma benzer bir çok sorunla karşılaştım.(Yamuk olmayan cihazı yamultup garanti dışı bırakma.) Cihazım geri geldiğinde kanıtlarımla direk Tüketici...
  5. M

İyi günler Hepsiburada dan aldığım, aldığımdan beri ghostscreen sorunu var olan delta servis garantili cihazı bataryasının şişip, arka kapağını kırması sebebiyle garantiye yolladım bugün mh temsilcisiyle konuştuğumda ; 1 - Ekranın Hayalet ekrandan dolayı değişmesi gerektiğini (tabii kronik sorun...
  6. M

Xiaomi Mi 5 e-posta uygulaması sorunu.

O yüzden olabilir hocam stabil roma Android 7 gelmedi henüz.
  7. M

Hocam yok kesinlikle Hotmail adresim ve şifresi doğru benim sürüm global kararlı 8.1.2.0 seninki bu sürüm mü?
  8. M

Yardımcı olabilecek biri yok mu?
  9. M

Arkadaşlar xiaomi mi 5 kendi yazılımıyla gelen e-posta uygulamasına hotmail adresimi ekleyemedim(isim veya şifreniz yanlış diyor doğru olmasına rağmen) gmail uzantılı adreslerde sorun olmuyor herhangi bir ayar mı yapmam gerek ?
Üst Alt