Muratgunes kullanıcısının son içeriği

1. Muratgunes

Yardım Ekran delirdi

vip data ıle datayı sıldım sonra benden aktıvıve kodu ıstıyor pc denyazıyorum şuan..aktivite kodu eskı telefonm numarama aıt..maalesef senin recorvy ıle ılgılı demene kandım yaptım alakası yok ekran bozuk suan ekran halen kendı kendıne oynamakta..hesabı sifremi yeni güncel telefonuma nasıl...
  2. Muratgunes

Yardım Ekran delirdi

Dostum sana yazana kadar geberdim ekran delirdi.. İngilşzce robot diye basic diye bsey hangisi çözemedim.. 1574280373 Ekran bozulunca olan bi hata gibi durmakta. Sistemle alakası varmıki.. Neleri silerim ı işlemi yaparsam format mı bi nevi.. Yazamıyorıbşle abooo 1574280375 Ekran bozulunca olan...
  3. Muratgunes

Yardım Ekran delirdi

Merhaba, acemi teknoloji özürlüyüm.. Lakin 3 yıldır xiaomi mi max 2 kullanıyor ve gayet mutluyum. 1 saattir ekranda bişey yaparken hooop başka ekrana giriyor, ekran başka şeylere girip çıkıyor, mesaj atarken pat diye oradan çıkıyor.. Özetle yapacağım şeyi dokunmak işlevi yapamadan telefon aptal...
  4. Muratgunes

Yardım Youtube donuyor mobil yada wifi

Merhaba, teknik bilgisi olmayan biri olarak, xiaomi mi max 2 kullanan, wifi yada mobil veri farketmez youtube belli süre gidip takılıyor.. Ne yapmam gerek. 240 360 480 farketmez. Güncelleme silme veri silme temizleme hersey normal
  5. Muratgunes

Yardım Xiaomi mi max 2 yavaşladımı

Sağolasın. Ne güncelleme yaotım ne baska bişey. Bu forumdaki siz dahil biçok arkadaş gibi asla bilgi sahibi olamayan biriyim. Aniden mobil delirmeye başladı mobil internet. Zaten globalm10 a geçtiğinden beri İnternet zor ama ara ara kapatıp veriyi açınca düzeliyor. Lakin 2 gündür Google bişey...
  6. Muratgunes

Yardım Xiaomi mi max 2 yavaşladımı

2 gündür özellikle mobilde perişanım. Kasıyor. Acaba mobilmi kötü derken sistem güncellemeye bile 30 sn de girdim. Anladımki makinede kasma da var. Nedir bilgisi olan varmı. İnternet zorlanıyor
  7. Muratgunes

Yardım Son güncelleme sonrası mobil ağ sorunu

Mahvettiler desene koca teknoloji.. İşte bu işlere bu yüzden nefretim çok.. Ellemeyin ya kalsın işte
  8. Muratgunes

Bahsettiğiniz şeyi anlayacak yada telefonda varmı anlayacak biri değilim. Sanırım benim gibi teknolojik vakalarda basit kullanıcı diyorlar. Google den aratıp ne olduğuna bakabilir, sizin yönlendirmenizle anlayabilirim. Root nedir, ne değildir, garanti kapsamları, eski güncelleme nasıl geri...
  9. Muratgunes

İşte o eski sürüme dönme nasıl olur? Teknık bilgim yok. Garantiyi etkiler mi? Veya bana habire yeni güncelleme yap diye bilgisayar mantığında gibi zorlama yapar mı? Teşekkürler cevap için.
  10. Muratgunes

Bende anlayamadım. Hayır bu forumlarda arkadaşlar root diyor bilmem ne diyor. Ülkenin en geniş sayfasına girdik. Bi Allah kulu düşünüp amatör adamlar için ne ne değil, şu nedir vs diye bi sayfa yapmamış.. Boş boş bakıyorum.. Biri kalkıp şununyap dese, diyeceğim ki herkes bu konuda uzman sanmayın...
  11. Muratgunes

Xiaomi mi max 2 kullanıcısıyım. Son güncelleme sonrası mobil veri zorlanıyor. Kapatıp açınca düzeliyor nadide olsa can sıkıcı. Ne yapmam gerek. Teknik bilgim cok az.
  12. Muratgunes

Yardım Mi max 2 pile bişeyler oldu

Sabah saatlerde verdiğim pil raporuna ilave olarak, Spotify 2 saat müzik aralıklarla YouTube aralıklar 2 saatlik film dizi 30 dk aşmayan konusma, 10 15 dk whatsapa bakmak, İnstagramda 30 40mdk aralıklarşa takılmak, Aydınlatma hep oldugu gibi sonda.. Normalde sabah 100 100 ikrn bunları...
  13. Muratgunes

Çok çok mersi hemen bakıyorum.. Ennson yazımdan 20 dk gecti rapor verim... 90ma düştğ.. Cok kolay düşmeye basladı pil yüzdesi maalesef 1535883280 Üstadım girdim sayfa basşındaki Türkçe halini tıkladım sadece bi mesajın oldugu sayfa cktı bulamadım acıkcası 1535883285 Üstadım girdim sayfa...
  14. Muratgunes

Cevap ilgi için çok teşekkür ederim. Tema dan olabilir diye zaten bi ara düşünüp tüm temaları gün içinde denedim.. En nasit örneğine bakarsak, 2 gün evvel yaptıgım tüm işlemler vb süreçte yüzde 60 iken ve mesela 1 satte 50 ye düşüyosa, bu 2 iki gündür 60 dan hoooop diye 30 a düşmeye başladı...
  15. Muratgunes

Merhaba, 2 gündür 1 yıllık telefonum yanyavaşladı yada pili kolay biter oldu.. Genel bi güncelleme almadım. Ama noldu anlamadım. Gece şarj eder sabaha evden cıkar, aksam eve gelir 50 larda olan şarj,simdi aksama güm diye bitiyor.. Youtube, haber, müzik, zaten tek yaptığım bu olmasına karşın...
Üst Alt