Yardım Mi max 2 pile bişeyler oldu

Muratgunes

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Mi max 2
Konular
5
Merhaba, 2 gündür 1 yıllık telefonum yanyavaşladı yada pili kolay biter oldu.. Genel bi güncelleme almadım. Ama noldu anlamadım. Gece şarj eder sabaha evden cıkar, aksam eve gelir 50 larda olan şarj,simdi aksama güm diye bitiyor.. Youtube, haber, müzik, zaten tek yaptığım bu olmasına karşın.. Lakin sayfada root diyen yok bilmrm ne diyenler işi bilmeyen adamalr içinde anlatınki sizde dua alın.. Herkes teknoloji delisi değil.. Rica ediyoruz.. Kör cahile anlatır gibi anlatınız.. Garanti gidermi, eski sürüme nasıl dönülğr vs MIUI 9.6.3.0 global kararlı yazıyor.. Burda insanlar sürümler hakkında yorum yapıyor.. Sürüm değişebilirmi. Amatör bi normal kullanıcı için hangisi olmalı.. Nasıl geçiş yaparım
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Son düzenleme:

Ottoman

Co-Admin
Yönetici
Co-Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
126
Bu durumda forumda anlatılan bir çok yöntemi uygulamak istemiyorsanız, Amatör birine söyleyeceğim tek şey, yedeklerinizi aldıktan sonra fabrika ayarlarına geri dönüş yapmanız veya Garantiye göndermenizdir.
Ayrıca pil kullanımı bölümünde bakıp hangi uygulamanın fazla pil harcadığı konusunda da fikir sahibi olabilirsiniz.

Oyla:

raqli001

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
ilqar
Cihazım
redmi note 9 pr
Konular
8
Merhaba, 2 gündür 1 yıllık telefonum yanyavaşladı yada pili kolay biter oldu.. Genel bi güncelleme almadım. Ama noldu anlamadım. Gece şarj eder sabaha evden cıkar, aksam eve gelir 50 larda olan şarj,simdi aksama güm diye bitiyor.. Youtube, haber, müzik, zaten tek yaptığım bu olmasına karşın.. Lakin sayfada root diyen yok bilmrm ne diyenler işi bilmeyen adamalr içinde anlatınki sizde dua alın.. Herkes teknoloji delisi değil.. Rica ediyoruz.. Kör cahile anlatır gibi anlatınız.. Garanti gidermi, eski sürüme nasıl dönülğr vs MIUI 9.6.3.0 global kararlı yazıyor.. Burda insanlar sürümler hakkında yorum yapıyor.. Sürüm değişebilirmi. Amatör bi normal kullanıcı için hangisi olmalı.. Nasıl geçiş yaparım

Hocam biraz konu disi olacaq ama hangi tema kullaniyorsunuz
Forumda Scorpi usdada bir sms atin derim

Oyla:

Muratgunes

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Mi max 2
Konular
5
Cevap ilgi için çok teşekkür ederim. Tema dan olabilir diye zaten bi ara düşünüp tüm temaları gün içinde denedim.. En nasit örneğine bakarsak, 2 gün evvel yaptıgım tüm işlemler vb süreçte yüzde 60 iken ve mesela 1 satte 50 ye düşüyosa, bu 2 iki gündür 60 dan hoooop diye 30 a düşmeye başladı.. Pil hızlı tepki vermeye başladı.. Sizler bu rom ve root işleminin neden yapıyorsunuz ayrıca merakım o? Hani normal kullanıcı degilde olay mühendislik süreciyle ilgilimi? Teknoloji özürlüsü değilim ama bu foruma girince tek gördüğüm rom root global kararlıdan geri dönüş yok bilmem ne.. Allah Allah diyorum arkadslar neyin peşinde☹️☹️☹️

Bişey daha belirterek yardım istiyim.. Sizler root yapmadan yada adı neyse, önceki sürüme dönemezsiniz oda garantiyi bitirir.. Dogrumu anladım... Şuanki brnde gözüken sürüm sizce düzgün çalışam sürümmü?.. Şuan şarjdan aldım.. 100 100 dolu.. Normal Hergun yaptıgım işleri yapcam . Akşama yuzde 40 kalması gerekır. Bakalım ne kalcak... Bumtelefonu sadrce ve sadece pil için aldım vr ekran.. Pil kötü gderse çöp olur

Bişey daha belirterek yardım istiyim.. Sizler root yapmadan yada adı neyse, önceki sürüme dönemezsiniz oda garantiyi bitirir.. Dogrumu anladım... Şuanki brnde gözüken sürüm sizce düzgün çalışam sürümmü?.. Şuan şarjdan aldım.. 100 100 dolu.. Normal Hergun yaptıgım işleri yapcam . Akşama yuzde 40 kalması gerekır. Bakalım ne kalcak... Bumtelefonu sadrce ve sadece pil için aldım vr ekran.. Pil kötü gderse çöp olur

Temalar ile ilgili bi güncelleme geldikten somra makinem sapıttı onu hissediyorum

Son düzenleme:
Oyla:

Muratgunes

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Mi max 2
Konular
5
İsterseniz buradaki yöntemleri uygulayın, Pil süreniz artsın

İpucu - Xiaomi Cihazlarda Batarya Performansını Artırmak
Çok çok mersi hemen bakıyorum.. Ennson yazımdan 20 dk gecti rapor verim... 90ma düştğ.. Cok kolay düşmeye basladı pil yüzdesi maalesef

Üstadım girdim sayfa basşındaki Türkçe halini tıkladım sadece bi mesajın oldugu sayfa cktı bulamadım acıkcası

Üstadım girdim sayfa basşındaki Türkçe halini tıkladım sadece bi mesajın oldugu sayfa cktı bulamadım acıkcası

Oyla:

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Çok çok mersi hemen bakıyorum.. Ennson yazımdan 20 dk gecti rapor verim... 90ma düştğ.. Cok kolay düşmeye basladı pil yüzdesi maalesef

Yukarı doğru ilk mesaja çıkın lütfen eğer zahmet olmazsa....yada cihazınızı bana yollayın ben tüm ayarlarını ve kontrollerini yapıp, size geri göndereyim

Oyla:

Muratgunes

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Mi max 2
Konular
5
Sabah saatlerde verdiğim pil raporuna ilave olarak,

Spotify 2 saat müzik aralıklarla
YouTube aralıklar 2 saatlik film dizi
30 dk aşmayan konusma,
10 15 dk whatsapa bakmak,
İnstagramda 30 40mdk aralıklarşa takılmak,
Aydınlatma hep oldugu gibi sonda..

Normalde sabah 100 100 ikrn bunları yapsam yızde 65 lerde olan pilim şuan 40 da... Bi gariplik var.. Yukarıda bahseislen pil yardımı bazılarını yaptım lakin pek fayda görmedim... Farklı bi iş yapmadım halde neden pil hızlıca düşüş gösteriyor..

Oyla:

Kullanıcı Adım

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi6
Konular
1
Sabah saatlerde verdiğim pil raporuna ilave olarak,

Spotify 2 saat müzik aralıklarla
YouTube aralıklar 2 saatlik film dizi
30 dk aşmayan konusma,
10 15 dk whatsapa bakmak,
İnstagramda 30 40mdk aralıklarşa takılmak,
Aydınlatma hep oldugu gibi sonda..

Normalde sabah 100 100 ikrn bunları yapsam yızde 65 lerde olan pilim şuan 40 da... Bi gariplik var.. Yukarıda bahseislen pil yardımı bazılarını yaptım lakin pek fayda görmedim... Farklı bi iş yapmadım halde neden pil hızlıca düşüş gösteriyor..

Cihazınız 1 yıllık imiş. %10-15 arasında performans kaybı çok normal. Bataryalar kullandıkca ömürlerini kaybediyorlar. Bunu önlemek için yapılabilecek birşey yok.

Oyla:

ua_mustafa_20

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
poco x3 nfc
Meslek
profesyonel işsiz
Konular
87

hocam konuyla alakasiz ama temanizin ismini paylaşabilir misiniz

Oyla:
Üst Alt