Yardım Ekran delirdi

Muratgunes

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Mi max 2
Konular
5
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Mıuı 11
Telefon Modeli
Xiaomi mi max 2
Bootloader Kilidi
Bilmiyorum
Merhaba, acemi teknoloji özürlüyüm.. Lakin 3 yıldır xiaomi mi max 2 kullanıyor ve gayet mutluyum. 1 saattir ekranda bişey yaparken hooop başka ekrana giriyor, ekran başka şeylere girip çıkıyor, mesaj atarken pat diye oradan çıkıyor.. Özetle yapacağım şeyi dokunmak işlevi yapamadan telefon aptal tepki veriyor donma yok. Takılma yok .. Hepsi burada dan aldım 3 yıl önce. Ne önerirsiniz.. Güncelleme sorunumu tamir mi istiyor.. Mesela şuan bişey yok ama aniden dağıtıyor kafayı.

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Merhaba, acemi teknoloji özürlüyüm.. Lakin 3 yıldır xiaomi mi max 2 kullanıyor ve gayet mutluyum. 1 saattir ekranda bişey yaparken hooop başka ekrana giriyor, ekran başka şeylere girip çıkıyor, mesaj atarken pat diye oradan çıkıyor.. Özetle yapacağım şeyi dokunmak işlevi yapamadan telefon aptal tepki veriyor donma yok. Takılma yok .. Hepsi burada dan aldım 3 yıl önce. Ne önerirsiniz.. Güncelleme sorunumu tamir mi istiyor.. Mesela şuan bişey yok ama aniden dağıtıyor kafayı.
Ses açma ve güç tuşuna basın ve recovery den ön bellek temizliği yapın

Gesendet von meinem Schajomi mit Tapatalk

Oyla:

Muratgunes

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Mi max 2
Konular
5

Dostum sana yazana kadar geberdim ekran delirdi.. İngilşzce robot diye basic diye bsey hangisi çözemedim..
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Ekran bozulunca olan bi hata gibi durmakta. Sistemle alakası varmıki.. Neleri silerim ı işlemi yaparsam format mı bi nevi.. Yazamıyorıbşle abooo

Ekran bozulunca olan bi hata gibi durmakta. Sistemle alakası varmıki.. Neleri silerim ı işlemi yaparsam format mı bi nevi.. Yazamıyorıbşle abooo

Oyla:

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Dostum sana yazana kadar geberdim ekran delirdi.. İngilşzce robot diye basic diye bsey hangisi çözemedim..

Ekran görüntüsü alın mümkünse, bu şekilde bende anlayamıyorum

Oyla:

Muratgunes

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Mi max 2
Konular
5
Ekran görüntüsü alın mümkünse, bu şekilde bende anlayamıyorum

vip data ıle datayı sıldım sonra benden aktıvıve kodu ıstıyor pc denyazıyorum şuan..aktivite kodu eskı telefonm numarama aıt..maalesef senin recorvy ıle ılgılı demene kandım yaptım alakası yok ekran bozuk suan ekran halen kendı kendıne oynamakta..hesabı sifremi yeni güncel telefonuma nasıl alırım lnk verebılırmısın

Oyla:
Üst Alt